AFP! pozitivní tripple test. Prosím PORAĎTE !

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
AFP! pozitivní tripple test. Prosím PORAĎTE !

Všechny Vás moc zdravím. Jsem zoufalá - možná nemám důvod, ale jsem připravena na nejhorší. Byla jsem před týdnem na krevních testech, 16tt a včera jsem našla ve schránce korespoňďák z gyndy. Napsáno pouze ,,NUTNÉ, AFP. Vím už trochu o co se jedná, bojím se pozitivního testu, musím tam v pondělí a teď na víkend je mi hrozně. Nemáte s tím některá zkušenosti ? Vím o ,,falešně pozitivních testech", ale nevím, zda se to děje i v mladším věku. Je mi 22 let a myslela jsem, že bude všechno v pořádku. Jsem totálně zdrcená. Díky za každou odpověď.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Neboj se! Mně je 25 let, také jsem si myslela, že bude vše v pořádku a triple test nám vyšel taky špatně. Zvýšené riziko na rozštěpové vady. Poslali nás na genetiku na velký ultrazvuk a vše bylo dobrý. Moje gynekoložka mě dost uklidňovala, že se uvažuje o tom, tenhle triple test vůbec nedělat, protože vychází zbytečně moc falešně pozitivní a maminky to zbytečně stresuje. Průkaznější a přesnější je screening v prvním trimestru. Takže hlavu vzhůru a neboj, URČITĚ to bude v pořádku!:)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Mě nevyšel test také,bylo mírně zvýšené riziko na DS. Lékař mě to ani nevysvětlil,a poslal mě hned na genetiku. Hrozně jsem se bála,už jen toho,že mě budou odebírat plodovou vodu, protože mám obrovský strach z jehel. Nakonec to dopadlo dobře,máme zdavou holčičku, a co se týče odběru,tak jsem ráda,že jsem to podstoupila. Jehlu jsem vůbec necítila,což je pro mě zvláštní,ale ikdyby to bolelo,tak by to stálo za ten klid.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené