Padání vlasů

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Padání vlasů

Na padání vlasů je skvělá OK Gama a navíc je výborná v těhotenství pro správný vývoj mozku a nervového systému miminka. Je čistě přírodní a můžete ji používat i po porodu, kdy budete lépe zvládat stresové období šestinedělí a nebudete se cítit tak unavená. (když se vstává často v noci k miminku) A miminku pomáhá přes mlíčko, protože mozek děťátka se vyvíjí až do dvou let věku dítěte.
S pozdravem Radka Krosnářová
Zdraví z bylinek

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj, pokud už není jiná cesta než si vlasy zahustit, tak si myslím, že prodloužení není zrovna šťastné, protože to poškozuje vlásky ještě více. Proto bych raději volila přírodní prostředky, jako je například www.toppik.cz, který funguje jako řasenka - vlasy zahustí a když je umyjete, je pryč - a je to přírodní, takže žádné silikony ani šílenosti, co se dávají do různých těch prostředků chemických... Třeba pomůže i vám, já jsem spokojena, i když jak tak koukám na komentáře všude možně, tak se najdou i odpůrci, ale já do toho šla s tím, že nabízí 60 dnů na vrácení peněz a naštěstí jsem to využít nemusela, ale mám skvělého pomocníka, když potřebuju :)) 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

OK GAMA neznám tudíž nemůžu soudit, ale jinak jsem vyzkoušela snad všechny možné přípravky proti padání vlasů jak šampony a vodičky, tak vitamíny.Mě to bohužel nepomohlo, doktorka říkala že to i stresem, který jsem tehdy prožívala. Ty vlasy mi na sebevědomí nepřidávaly, takže jsem se prostě rozhodla si je zahustit a prodloužit ve studiu Vixens, at si říká kdo co hche, mě to pomohlo a cítila jsem se mnohem líp

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené