Autosedačka Kiddy Guardian Pro 9-36kg

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Autosedačka Kiddy Guardian Pro 9-36kg

Tato sedačka byla vítěz testu a chtěla jsem jí koupit pro dceru. Naštěstí jsme zajeli do obchodu, aby si ji dcera ozkoušela. Nakonec jsme museli koupit jinou, protože dcera nechtěla ten pultík před sebou. Jestli kupujete autosedačku raději do ní dítě zkuste dát. Koupily jsme nakonec Römer a jsme spokojeni.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Souhlasím, taky jsme byly vyzkoušet sedačku dřív než jme ji objednali přes net, vybrali jsme Romer protože jsem o něj četla samou chválu a taky se nám líbila. Jestli si děti na pultík zvyknou nebo ne to nevím, nedá se globalizovat protože každé dítko je jinačí, řekla bych že některé by si nezvykli ani časem a byla by to pak škoda peněz jenom :)

Obrázek uživatele Libor
Libor

Naprosto souhlasim s panem Fiedlerem. Tyto sedačky jsou skvele a z vlastni zkusenosti mohu doporucit. Pokud byste se chteli o sedaccedozvedet vice, prihlaste se zdarma na http://www.caryfuk.cz/webinar-o-autosedackach]seminar o autosedackach.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Naprosto souhlasím s tím, že každou autosedačku je potřeba před nákupem vyzkoušet. Avšak při tomto zkoušení nesmí o nákupu rozhodovat dítě, ale kritický pohled odpovědného rodiče. Naprostá většina dětí si na ochraný pultík od Kiddy zvykne a při vhodném postupu si ho oblíbí. Získá tak nejvyšší stupeň ochrany, který je opakovaně potvrzován mnoha testy. Zásadním problémem autosedaček s vnitřními pásy je vysoké zatížení krční páteře, které je podle měření až trojnásobné ve srovnání s ochranným pultíkem Kiddy. Více informací o této problematice můžete získat na http://www.fiedler.eu/vyrobky/co-je-lepsi-ochranny-pultik-nebo-vnitrni-pasy

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené