Nové testy autosedaček 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844588
    Anonym
    Neaktivní

    Zajímá vás, jak dopadla vaše autosedačka v nejnověhších evropských testech? Uvažujete o koupi sedačky a nemůžete se rozhodnout? Rozjíždíme diskusi na toto zásadní téma!

    #844589
    Anonym
    Host

    Dobrý den,

    Zajímá mne výsledek autosedaky Romer King 9-18kg 2010 ?

    #844590
    h hrbcice
    Registrovaný uživatel

    Dobrý den,
    ráda bych se zeptala jak v testu obstála autosedačka Maxi Cosi Tobi 2011. Minulý týden jsme ji pořídily pro syna. Předem děkuji

    #844591
    Anonym
    Host

    My mame Chicco Key 2-3 Ultrafix a jsme s ni moc spokojeni, zarazilo me ze v testu dopadla tak spatne. Protoze komfortni se nam zda a otvory na vedeni pasu jsou jasne. Daji se nekde zjistit detaily vysledku v cestine/anglictine? Kdyz testoval cesky casopis d-test, udelal zasadni chybu a testoval sedacku bez zadniho dilu, jestlipak se nejake podobne nedopatreni nestalo take Svycarum?! :^)
    Nas klucina je vysoky a z polohovaci sedacky Brevi (0)-9-18 kg nam vyrostl rychleji nez jsme se nadali. Uz ve 14 kg mu vykukovala hlava a od 2 let byl pro nas cim dal vetsi problem poutat ho 5-tibodovym pasem – zvlast na dlouhe cesty (nemohl se ani protahnout), soucasne odmital poutani mezi nozickami, od chvile kdy byl bez plinky… Holt vyrobci nepocitaji s vyskou, jen s vahou.

    #844592
    Anonym
    Host

    Dobrý den,
    milé maminky. Moje dcerka má téměř 10 měsíců a potřebujeme koupit větší autosedačku než je klasické „vajíčko“, už jsme z něj vyrostly:)
    Zajímalo by mne, zda některá z Vás má autosedačku ne s 5ti bodovými pásy, ale s tzv. polštářem, např.zn. Cybex nebo Kiddy. Velice mne tento typ autosedaček zaujal, ale jelikož jsem nenašla kamenný obchod, který by tento typ autosedaček prodával, nemohu si jej vyzkoušet. Především mne zajímá, jestli miminku nevadí ten polštář, jestli se tak necítí nepohodlně. Jednoduše ráda bych slyšela zkušenost někoho s tímto typem autosedaček:) Už trochu propadám panice, nechci koupit autosedačku, ve které se dcerka bude cítít zle, ale zároveň chci udělat pokud možno maximum pro její bezpečí.
    Děkuji za názory:)

    #844593
    k Karol
    Registrovaný uživatel

    My jsme si po vajíčku pořídili sedačku Key 1 Isofix. Jsme s ní též velice spokojeni. Trochu mě ty nové testy vyděsily, ale prý se jedná snad o potahy či co a koukala jsem na jiné hodnocení a tam zas dostala 5 hvězd. Myslím, že už Key 2-3 = to samé. A pak se v tom má normální člověk vyznat. :@

    #844594
    k Karol
    Registrovaný uživatel

    My jsme si po vajíčku pořídili sedačku Key 1 Isofix. Jsme s ní též velice spokojeni. Trochu mě ty nové testy vyděsily, ale prý se jedná snad o potahy či co a koukala jsem na jiné hodnocení a tam zas dostala 5 hvězd. Myslím, že už Key 2-3 = to samé. A pak se v tom má normální člověk vyznat. :@

    #844595
    Anonym
    Host

    Mate nekdo zkusenosti se sedackama od Bebe comfort?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist