Jaký kočárek vybrat?

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Jaký kočárek vybrat?

Jak se rozhodnout, který kočárek je ten pravý?

Na co si dát pozor při koupi?

 

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Já jako prvorodička kupovala tehdy kombinovaný, pak jsem ale nebyla spokojena, sedačka nebyla kvalitní tak jsem stejně kupovala jinou, korbička v pořádku ale z té dítko vyroste rychle a pak sporťák taky nic moc. Teď v srpnu budu mít druhé mimi a koupila jsem tento http://www.funbaby.cz/cam-fluido-allegria-2015-col-t397/ a moc se už teším jak ho budeme testovat a snad budu spokojená :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Zdravím, máte prosím zkušenost se značkou kočárků Tako (dají se prosím koupit i v Praze? všude vidím jen Ostravu) a nebo Dada Paradiso? Moc děkuji.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

S kočárky je to vždycky složitější...až používání ukáže teprve, zda si vybrala správně. Nyní se spíš zamysli, na co konkrétně budeš kočárek používat - zda ve městě, nebo v terénu, jak často ho budeš skládat do auta apod...např. moje zkušenost: bydlím na malém městě, jezdím hodně terénem, máme zahradu, takže v něm dítě spí každý den min. tři hodiny, bez kočárku nikam nechodím, do auta ho téměř nedávám...kdybych si dnes kupovala, tak bych si asi koupila maxi cosi z druhé ruky...vypadají i použité pořád skvěle a při jízde je znát, že jsou dobré. Já mám Alpiron, chtěla jsem fungl nový, ale je znát, že je to levnější typ kočárku...nebo si můžeš koupit hlubokou korbičku zvlášť - opět z druhé ruky (ty bývají úplně bez jakékoli známky užívání) a časem se rozmyslet, jaké požadavky bys měla na sporťák...já bych třeba u hlubokého ocenila houpání a větší korbičku, sporťák je docela v pohodě a na ten jsem přitom při výběru vůbec nekoukala - přišlo mi to děsně za dlouho...a nakonec jezdíme od půl roku ve sporťáku a dlouho  ještě budeme a záleží na něm nakonec mnohem víc. Tady je foto mého kočárku: http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Depemo-Alpiron-trojkombinace-vc-autosedacky-2013?varianta=372368

Nakonec když porovná cena a výkon, tak docela dobrý, ale výhrady bych měla...kamarádka si koupila za 8000Kč krásný maxi cosi i se sedačkou a sporťákem a je to fakt znát, takže u dalšího dítěte to bude asi můj favorit:-). 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky!!

Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s kočárky od ABC Design a od Depemo? Čekám první mimčo a vůbec nevim podle čeho mám vybírat a na jaké značky nebo typy kočárků si dát pozor. Ale určitě bych chtěla čtyřkolku. 

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené