Nosítka manduca

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Nosítka manduca

Ahoj maminky,

když vyrážíte na procházky používáte takové ty nosítka http://www.ditezeskatulky.cz/cs/233/noseni-deti/nositko-manduca]manduca? Když právě vyrážíme s kamarádkami na procházky po městě holky sebou pořád tahají kočárky a pak se rozčilují, že nestíhají. Čemu dáváte přednost? nosítkám nebo kočárků?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Já jsem si taky pořídila nosítko teď u druhého synka v létě koupila nosič Britax, na ven jsme ho ještě neměli, no po bytě celkem hodně když musím něco udělat a potřebuji volné ruce, zvykal si jen chvilku a usne v pohodě a je klidný, ale nenosíme se celé dny 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já jsem pro šátek, nebo ergonomické nosítko. My doma máme manducu a jsme moc spokojení. Nosí táta, strejda, babička a nemůžeme si to vynachválit. Ušetří to spoustu času. Na www.manduca.cz jsou užitečné informace jak nosit a podobně :-)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já mám nosítko a používám ho jako doplněk ke kočárku - spíš na nosení v bytě, když potřebuji něco udělat a malá pláče a pak venku na kratší výlety - např. v lese, kde kočárkem neprojedu. Přijde mi, že na celodenní nošení to není tak pohodlné jako kočárek - jak pro matku, tak pro dítě...kort, když dítě ještě neumí samo třeba sedět, tak se nedá ani na chvilku někde odložit a docela se pronese a je tam celkem takové zkroucené. Teď už je Emi rok a sama chodí a tak ho třeba používám na nákupy, kdy chvíli ťape, chvíli ťape a pak si ji vezmu do nosítka. 

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené