Puzzle

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Luuca
Luuca
Puzzle

Kamarádka mi pro mrňouska doporučila pěnové puzzle na zem. Máte s tím nějaké zkušenosti?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jsou moc fajn, na zem, když děti začínají lézt, jsou úplně ideální :) My jsme je kupovali tady: http://www.i-puzzle.cz/. Zaměřují se spíš na prodej normálních puzzle, ale narazila jsem tam i na ty pěnové, když jsme sháněli dárek pro našeho staršího kluka. :) 

Obrázek uživatele Nikolamola
Nikolamola

pěnové puzle jsou nezbytností, po tom co jsem tohle četla, jsem je osobně "očmuchala" v obchodě a koupila, druhou sadu jsem vzala na zkoušku z ráj hračky a taky bez problémů... akorát asi potřebujeme s tím pokrýt celý pokoj, protože se začínáme plazit a stejně je pořád mimo podložku

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

penove puzzle je pro deti super, podlaha je teplejsi, kdyz na ni sedi a vetsi je lepsi, uz jsem videla i takove co bylo velke pres celou mistnost :-) s ceslama a i s obrazkama, mame obrazkove morsky svet a je uplne super :-)

Obrázek uživatele Luuca
Luuca

tak já jsem v hračkářství taky nakonec objevila puzzle, které nezapáchají a když je to pro děti, nemyslím, že by jim inspekce povolila prodávat něco závadného... sice chcipro děti to nejlepší, ale taky koukám na cenu... ale díky za rady!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Pěnové puzzle je pro caparty určitě super:)

Obrázek uživatele kofilka
kofilka

Pro miminka jsou určitě vhodné.

Obrázek uživatele Luuca
Luuca

Předem dík holky za rady. O tom PE materiálu jsem zatím neslyšela. Zní to zajímavě díky té zdravotní nezávadnosti, je to tudíž vhodné i pro miminka jak předpokládám.

Obrázek uživatele kofilka
kofilka

Já jsem je zase kupovala ma malyneposeda.cz. Jsou z PE materiálu, takže zdravotně nezávadné

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Já jsem nedávno kupovala pěnové puzzle pro malou neteř tady: http://www.funbaby.cz/eshop/na-doma/hra/penove-puzzle .  Už kdysi jsem je tu kupovala pro dceru, a byly v pohodě, vůbec nesmrděly. Ráda si s nimi hraje dodnes. :-)

Obrázek uživatele kofilka
kofilka

Mám s nimi dobré zkušenosti. Někdo si stěžuje na mírný zápach puzzlí kvůli materiálu. Naštěstí se mi podařilo pořídit puzzle bez zápachu a jsem maximálně spokojená.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené