Dítě vítáno: Jen kousek za Prahou

Stačí jen tři čtvrtě hodiny jízdy autem z hlavního města a ocitnete se ve skutečném ráji pro ty nejmenší. V penzionu ILDAM v obci Bohutín, na samém okraji hlubokých brdských lesů, jež jsou rájem pro cyklisty.

Lesy jsou protkané stovkami kilometrů tras v krásné přírodě. V nabídce Sport/Cyklistika naleznete několik ukázkových tras včetně fotografií, map a profilů tratí. Součástí penzionu je zahrada, která dětem poskytuje dostatek prostoru pro hraní.

Hrad i dinosauři

Ubytování je zaměřené na rodiny s dětmi, takže zde nechybí hernička plná hraček pro kluky i holky, ani prolézačka hrad Rainbow, brzy přibudou i houpačky. Navíc se v celém penzionu nekouří.

V herničce je i mapa prehistorického světa plná obrázků s dinosaury a mnoha zajímavostmi z historie Země.

V létě je zde k dispozici bazén a zahrada. Samozřejmostí jsou dětské postýlky a další vybavení pro děti. Na rodiče čeká příjemné posezení s kvalitní kávou.

Nahlédněte se do naší databáze Dítě vítáno a vyberte si svůj podnik "na míru". Anebo vložte hodnocení a komentář k místům, která si to zaslouží. Přispějete tím ke zvyšování kvality služeb míst, kam přicházejí rodiče s malými dětmi. Pomozte nám vytvářet unikátní databázi míst Dítě vítáno. Děkujeme.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené