DÍTĚ VÍTÁNO: Kroužky na Vltavě

Tentokrát bychom vás chtěli upozornit na jedno hezké místo s poetickým názvem Kroužky na Vltavě. Je to celý areál připravený dětem pro zábavu a čeká na vás v Praze v Braníku.

V příjemném a poměrně rozsáhlém areálu kousek od Vltavy se děti skutečně vyřádí. Na hřišti, kam je vstup zdarma, se na mrňouse těší pestrobarevné klouzačky, houpačky a houpadla, kolotoče a perfektní trampolína. Na větší děti tu čeká horolezecká stěna a lanové centrum a nechybí ani příjemné posezení pro dospělé. Děti tu mohou také vyzkoušet některý z kroužků. V nabídce jsou zatím aktivity sportovní, taneční a výtvarné. K areálu patří restaurace, která má v menu speciality jako rozmixovanou zeleninu pro miminka, dětské šampaňské, mlíčko Nutrilon, krupicovou kaši ozdobenou lentilkami nebo tvarohový dezert Míša, který se šibalsky usmívá. Centrum volného času nabízí i ubytování a hlídání dětí. Postarají se tu jak o miminka, tak o děti starší.

Více se o Kroužcích na Vltavě dozvíte z naší databáze DÍTĚ VÍTÁNO. Dnes pro vás navíc máme další tři tipy na místa, kde se dá s dětmi příjemně trávit volný čas.

Vkládejte nové příspěvky do naší databáze i vy!

Navštívili jste místo, kde se vám s dětmi líbilo? Přidejte ho do naší databáze. Uděláte tím radost ostatním rodičům a hlavně dětem!

Další místečka pro návštěvu s dětmi jak stvořená hledejte v naší databázi DÍTĚ VÍTÁNO.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené