DÍTĚ VÍTÁNO: Tipy na výlet

Naše databáze DÍTĚ VÍTÁNO, ve které najdete místa přátelská k dětem, stále roste. Tentokrát jsme pro vás vybrali kromě nových přírůstků i tři restaurace, jejichž okolí je pro letní výlety jak dělané.

Větrný mlýn v srdci Moravy

Asi padesát kilometrů od Brna stojí Bukovanský mlýn, ze kterého budou vaše děti doslova na větvi. Kromě unikátní atrakce a dobrého jídla zde najdete i hezké hřiště, ohradu s jehňátky a pravou nefalšovanou trampolínu. V týdnu od 9.7. do 16.7. zde navíc rodiny s dětmi dostanou 30% slevu na ubytování a za druhé škvrně se neplatí.

Restaurace u zámku Lednice

Jen kousek od lednického parku objevíte příjemnou restauraci U Tlustých, která je vyhlášená nejen úžasným jehněčím kolínkem, ale také klouzačkou a krásným dětským koutkem.

Malebná chaloupka v centru Krkonoš

Hostinec Na Kopečku vypadá jako chaloupka z pohádky. Čeká na vás v Horním Maršově a kromě příjemné venkovní zahrádky tu pro vás a vaše děti připravili i hezký koutek s pískovištěm.

Vkládejte nové příspěvky do naší databáze i vy!

Potkáte-li místo, kde se vám s dětmi bude líbit, přidejte ho do naší databáze. Uděláte tím radost nejen ostatním rodičům, ale hlavně dětem!

 

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené