Dítě vítáno: Vyražte do kavárny i s dětmi

Přemýšlíte, kam vyrazit s kamarádkou vyrazit na trochu toho holčičího popovídání a zároveň s sebou chcete vzít děti? Plánujete víkend s rodinou, ale nevíte, jestli tam, kam míříte, budou zařízeni i na miminka?
foto: leenic

Naše databáze míst vhodných pro rodiče s dětmi vám možná napoví, kam se vypravit.

Dnes přinášíme malou namátkovou pozvánku do Park Lane Cafe v Brně:

Mimo neděle jsme tu pro vás každý den od snídaně až po sklenku na dobrou noc. Rádi pro Vás připravíme čerstvé plněné bagety a ciabatty, lahodné dezerty, vynikající kávu značky Filicori Zecchini, různé alkoholické i nealkoholické nápoje a také si můžete vybrat ze široké nabídky moravských a zahraničních vín. To vše na Vás čeká v přijemném nekuřáckém prostředí s dětským koutkem přímo u Lužáneckého parku.

"Dneska jsme u vás s kamarádkou a dětmi poseděly a vaše kavárna mě opravdu nadchla! Tak milá a ochotná obsluha se opravdu hned tak nevidí. Káva a zákusky také super. Opravdu oceňuji nekuřácké prostředí, dětský koutek a také výběr hudby :)) Určitě se rádi vrátíme." Napsala Jana do návštěvní knihy.

Koukněte se do naší databáze Dítě vítáno a vyberte si svůj podnik "na míru". Anebo vložte hodnocení a komentář k místům, která si to zaslouží. Pomůžete tím ostatním i sobě ke zvyšování kvality služeb míst, kam přicházejí anebo by chtěli přicházet rodiče s malými dětmi.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené