Dudlíky a rozdíly mezi jejich savičkami

Je dokázáno, že nevýživné sání dudlíku uvolňuje endorfin, takzvaný hormon štěstí, který miminku navozuje příjemný pocit, který ho konejší a relaxuje. Výrobky Suavinex jsou vyrobeny s péčí a láskou. Jsou jistou sázkou při výběru těch nejkvalitnějších produktů pro novorozence.
foto: archiv firmy BabyGroup

Dudlíky a kojenecké láhve doporučuje španělské sdružení dětských stomatologů SEOP, kteří potvrzují, že kvalita a tvar saviček jsou dokonalé pro správný vývoj patra dětí.

Savičky jsou vyrobené ze 100% přírodního kaučuku nebo z lékařského silikonu a každé miminko si samo vybere tu savičku, která se přizpůsobí jeho potřebám.

Typy saviček:

  • Anatomická savička z jedné strany zploštělá: imituje tvar maminčina prsu během kojení.
  • Fyziologická savička ve tvaru slzy: plochá a symetrická savička je v pusince vždy ve správné poloze a vyvíjí tak minimální tlak na měkké patro úst miminka.
  • Kulatá savička: savička kulatého tvaru oblíbená mezi těmi miminky, které doposud nepřijali žádnou z jiných uvedených variant. Klasika, která si ponechává svou silnou pozici.

Tvar štítku dudlíku důležitý pro dokonalé přizpůsobení drobnému obličeji dítěte. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů bez obsahu bisfenolu A a bez obsahu toxických barviv.

Typy dudlíků Suavinex:

  • Fusion: s menším štítkem ve tvaru motýlka, díky němuž se zmenšila plocha, která přichází do kontaktu s jemnou pokožkou, čímž se dudlík sladil s drobným obličejíkem miminka. Fusion -2-4m je určen také pro předčasně narozené děti.
  • Evolution: s vnitřním cirkulačním kanálkem který usnadňuje odtékání nahromaděných slin a tím zabraňuje podráždění pokožky v okolí pusinky.
  • Comfort: je na vnitřní straně štítku měkkoučký s dokonalou přilnavostí k obličeji dítěte. Nezanechává pokožku podrážděnou.
  • Haute Couture: řada dudlíků Haute Couture tvořená kombinací lékařského silikonu a polyamidu, díky kterému působí jako ryzí čiré krystaly.

Unikátní novinkou je savička ve velikosti +12 měsíců vyrobená ze speciálního silikonu a v textuře, která ji dokonale zpevňuje a tím naplňuje potřeby dětí, které mají již prořezané zoubky.

Klademe důraz na kvalitu a jsme vždy v souladu s módními trendy.

 

10. 11. 2014 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené