Echinacea – přírodní recept na zvýšení odolnosti!

Chcete své dítko ubránit před virózami a nachlazením? Vsaďte na Echinaceu. Echinacea je na našem trhu dostupná díky firmě TOPVET, tradičnímu českému výrobci přírodní kosmetiky a doplňků stravy, která ji dodává v podobě vhodné pro dětský organismus.

Echinaceový dětský sirup s fruktózou byl svým složením i formou vyvinut speciálně s ohledem na děti. Je zcela bez konzervačních látek. Sladkou chuť sirupu zajišťuje přírodní sladidlo fruktóza, po kterém se dětem nekazí zuby a které se vyznačuje nízkým glykemickým indexem.

Echinacein aktivuje v těle produkci buněk odpovědných za imunitní odpověď, a zvyšuje tak odolnost organismu proti infekcím, zejména proti chřipce. Proto je vhodné pravidelné užívání sirupu již v obdobích s vyšším výskytem infekcí, účinné je však také při již probíhající virové nákaze, kdy má téměř okamžitý účinek. Echinacea ničí celou řadu bakterií, virů a plísní.

Echinaceový dětský sirup s fruktózou od firmy TOPVET je doplněk stravy určený pro děti od jednoho roku.

Sirup je zařazen v dětském programu safari TOPVET, zahrnujícím přírodní dětské doplňky stravy a kosmetiku. Více informací na www.safaritopvet.cz, a také na www.topvet.cz, kde je možné nakoupit za zvýhodněné ceny.

K dostání také ve vybraných lékárnách a specializovaných obchodech.

Doporučená cena:

42,-Kč/120g 67,-Kč/300g

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené