Elektronické chůvičky, jednoduché řešení pro moderní rodiče

Nové chůvičky Philips AVENT přinášejí do života rodičů naprostý klid a jistotu. Sledování dítěte pomocí elektronické chůvičky umožňuje rodičům neomezený pohyb po domě nebo po zahradě.
foto: archiv Philips

Především díky vylepšenému systému sledování jsou vysoce spolehlivými pomocníky, které nabízejí i bezpečnostní výhody jako například: světelnou a zvukovou signalizaci spojení mezi rodičovskou a dětskou jednotkou či indikaci nízkého stavu akumulátoru pro zajištění spolehlivé funkce přístroje

Nové digitální elektronické chůvičky Philips AVENT SCD 530, SCD 520 a SCD 510 nabízejí díky jedinečné digitální technologii DECT oboustranný přenos zvuku bez přeslechu, přičemž chůva si automaticky vybere některý ze 120 bezpečných kanálů. Rodiče se mohou volně pohybovat po domě i kolem něj, neboť venkovní dosah přístroje je až 300 metrů.

Dokonalý přehled

Pokud se rodič ocitne mimo dosah nebo se mu kontakt přeruší, je okamžitě upozorněn světelným a zvukovým signálem. Pro dokonalý přehled nové digitální elektronické chůvičky Philips AVENT dále nabízí i světelnou signalizaci zvuku a noční světélko u dětské jednotky.

Nadstandardní funkce

Nejvyšší model SCD 530 je vybaven i několika nadstandardními funkcemi jako jsou vibrační signalizace zvuku, přehrávání pěti ukolébavek nebo měřičem vlhkosti a teploměrem pro dálkové sledování teploty a vlhkosti v dětském pokoji. V neposlední řadě nesmíme opomenout ani LCD displej u obou jednotek či praktické cestovní pouzdro. Model SCD 520 nabízí možnost přehrávání pěti ukolébavek u dětské jednotky, má LCD displej u rodičovské jednotky, na kterém jsou rodiče informování o aktuální teplotě.

Nové digitální chůvičky Philips AVENT s technologií DECT lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 4 499 Kč (SCD 530), 3 999 Kč (SCD 520) a 2 999 Kč (SCD 510).

Více na www.philips.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené