Fotoreportáž: Předání cen nejkrásnějšímu dítěti roku 2015 – Adélce

Soutěž HappyFoto Baby roku 2015 se uzavřela na konci minulého roku. Vítězkou se stala Adélka, která celou porotu okouzlila něžnou fotkou s ochočenou srnečkou. Podívejte se, jak probíhalo předání cen.
foto: Fotopromě

Předání hlavní výhry pro Nejkrásnější dítě roku 2015 bylo již tradičně spojeno s velkým focením v ateliéru Fotopromě.cz v pražských Holešovicích, které patří mezi odměny pro absolutní vítěze soutěže. S Adélkou přijela maminka, která čeká další miminko (jestli to bude bratříček nebo sestřička, jsme se ale nedozvěděli : -)) a poněkud stydlivý tatínek, který přenechal veškeré rozmazlovaní od personálu pražského fotoateliéru svým dvěma krásným ženám.

Adélka všechny okouzlila svým milým chováním. I když jsou jí jen dva roky, tak statečně čelila dvouhodinovému fotografování, aranžování a dekorování. A když už ji něco hodně štvalo, tak vyplázla jazyk, všechny rozesmála a ještě s lepší náladou se mohlo pokračovat dál.

Rozhovor s maminkou vítězky:

 

Podívejte se na obrázky z focení a následného předávání, ať víte, na co se v případě výhry v HappyFoto Baby roku 2016 můžete těšit. Nový ročník startuje už 1. března!

Vizážistky ve Fotopromě se věnují nejen dospělým, ale i dětem. Dokonalý musí být každičký detail, aby byly fotografie dokonalé.

Vše probíhá s úsměvem tak, aby byli děti i rodiče v co největší pohodě. Kdyby nebylo dítě spokojené, jen těžko by vyšly hezké fotky.

Adélčino focení dostala na starost profesionálka, která se výhradně věnuje práci s batolaty. Umí to s nimi, a vždy je připravená je rozesmát.

Děti milují i její vizáž. Která holčička by odolala růžovým vlasům?

Pak došlo na předání věcných cen. Věnovaly je firmy Henkel, Pierre Fabre a Hamé.

Hlavní partner Happy Foto věnuje absolutní vítězce Adélce fotografii na pěnové desce 120x80 cm v hodnotě 1 499 Kč a krásnou hračku – zamilovaného medvídka.

Firma Hamé dodá rodině Adélky výrobky v hodnotě 5000 Kč.

Druhý dárek od Happy Foto – zamilovaný medvídek se stal okamžitě Adélčinou nejmilejší hračkou. Jistě pomohlo, že medvídek má oblečené tričko s vítěznou fotkou Adélky.

Firma Pierre Fabre dodala luxusní dětskou kosmetiku Klorane. Tu Adélka určitě užije.

Aviváž Silan a další čistící a prací prostředky od Henkelu zajistí Adélce voňavé prádlo... a ta to ví...

Nakonec se všichni zúčastnění společně vyfotili, aby zůstala památka na příjemné chvíle prožité během tohoto jedinečného setkání.


Foto: Fotopromě.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené