Gel pro dlouhotrvající objem a tvar jemných vlasů

Stylingové gely jsou oblíbenými přípravky pro úprav účesů v kadeřnických salonech i pro domácí použití. Ačkoli by se mohlo zdát, že gely jsou především pánskou záležitostí, poslední průzkumy ukazují , že je s oblibou používá i vysoké procento žen.

Novinka: volume inflator
volume inflator z řady tecni.art je první gel L´Oréal Professionnel s pružnou fixací, která umožní dodat jemným vlasům dlouhotrvající objem a tvar.
volume inflator byl vyvinut speciálně pro jemné vlasy, proto na rozdíl od jiných stylingových přípravků s gelovou konzistencí vlasy odlehčuje a dodává jim potřebnou sílu a objem.

Technologie Elastic Design
Vysoká účinnost gelu je zajištěna patentovanou technologií Elastic Design™, která obsahuje fixační anionické prvky. Ty se během aplikace gelu rovnoměrně zachycují na vlasovém vlákně a mezi jednotlivými vlasovými vlákny vytváří lehká pružná spojení (elastické můstky). Díky tomu je možné tvarovat nejrůznější účesy, aniž by vlasy zůstaly ztuhlé, slepené či zatížené. volume inflator má transparentní ultralehkou gelovou texturu, která se příjemně a rovnoměrně nanáší do vlasů. Fixace na stupni 3 zanechává vlasy přirozeně pružné. Je ideálním přípravkem pro tvarování účesů pomocí fénu. Při použití na suché vlasy pro dotvarování účesu umožňuje vytvořit jemný jakoby mokrý efekt.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené