HappyFoto Baby roku 2016: Nejkrásnější březnové děti

V březnu odstartoval další ročník soutěže HappyFoto Baby roku 2016 a my vám nyní představujeme vítěze 1. kola na téma Happy Baby. Porota to jako obvykle neměla vůbec jednoduché, ale nakonec se dílo podařilo. Pokud zde chcete příště vidět i své dítko, neváhejte, přihlaste ho do některého z dalších kol a vyhrajte atraktivní ceny.
foto: archiv Babyroku

Vítěze každého kola čekají opravdu moc zajímavé ceny – zde se můžete podívat, co můžete vyhrát.

Děti, které se v jednotlivých kolech umístí na prvních třech místech navíc postupují do superfinále, kde na absolutního vítěze čekají úžasné ceny v hodnotě více než 25 000 Kč. A to už přece stojí za to!

Jak zvýšit šanci na výhru?

Aby fotografie porotu zaujala, musí splňovat nejen zadané téma měsíce, ale také musí být kvalitní – ostrá, dobře barevná, se zajímavou kompozicí. Na fotce si dejte opravdu záležet, krásných dětí je v soutěži mnoho, musíte tedy zaujmout fotkou.

A kdo tedy vyhrál v tomto kole?

První místo – Máťa

První místo získal Máťa – milovník sněhových radovánek. Máťá řádění ve sněhu opravdu miluje, což je z jeho rozzářeného obličeje vidět na první pohled. Zajímalo by nás, jestli byl jediný z rodiny, kdo měl sníh až na čepici. :-)

Druhé místo – Martínek

Druhý Martínek své nadšení pro pohyb také nezapře. Porotu si získal svými rarášky v očích a nutno říci, že v bílém tričku vypadá jako zdatný atlet. :-)

Třetí místo – Anička

Třetí místo patří Aničce, jediné slečně v naší první trojce vítězů. Anička v růžové porotu okouzlila svým krásným úsměvem a modrými kukadly. :-)


Více informací o soutěži na: babyroku.babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené