HappyFoto Baby roku 2016: Nejkrásnější červencové děti

Je tady srpen, to znamená, že už známe vítěze červencového kola, tentokrát na téma Dítě a dobrodružství. Pokud zde chcete příště vidět i svoje zlatíčko, neváhejte, přihlaste ho do některého z dalších kol a vyhrajte atraktivní ceny. Máte se na co těšit!
foto: babyroku

Vítěze každého kola čekají opravdu moc zajímavé ceny – zde se můžete podívat, co můžete vyhrát.

Děti, které se v jednotlivých kolech umístí na prvních třech místech, navíc postupují do superfinále, kde na absolutního vítěze čekají úžasné ceny v hodnotě více než 25 000 Kč. A to už přece stojí za to!

Jak zvýšit šanci na výhru?

Aby fotografie porotu zaujala, musí splňovat nejen zadané téma měsíce, ale také musí být kvalitní – ostrá, dobře barevná, se zajímavou kompozicí. Na fotce si dejte opravdu záležet, krásných dětí je v soutěži mnoho, musíte tedy fotkou zaujmout.

A kdo tedy vyhrál v tomto kole?

První místo – Mia

První místo získala rozkošná malá slečna Mia. Nenechte se ale zmýlit jejím křehkým vzhledem. Je to pěkná divoška a hravě zdolá každou překážku! :-)

Druhé místo – Tadeáš

Všelijaké překážky zdolává rád i usměvavý chlapeček Tadeáš, který obsadil druhé místo. Úplně nejraději podniká dobrodružné výpravy do lesa, kde o pořádnou akční zábavu rozhodně není nouze. :-)

Třetí místo – Lilien

To roztomilá holčička Lilien, které patří místo třetí, si zatím na velké překážky netroufne, ale to neznamená, že je o pořádné dobrodružství ochuzená. Víte, jak moc dobrodružné je krocení divé zvěře? :-)


Více informací o soutěži na: babyroku.babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené