HappyFoto Baby roku 2016: Nejkrásnější dubnové děti

Další měsíc je za námi a my už známe vítěze dubnového kola, tentokrát na téma Dítě a spánek. A nutno říci, že toto kolo bylo pro porotu velmi náročné. Všechna spinkající dítka jsou totiž naprosto kouzelná! Chcete zde příště vidět i svoje zlatíčko? Neváhejte, přihlaste ho do některého z dalších kol a vyhrajte atraktivní ceny.
foto: archiv Babyroku

Vítěze každého kola čekají opravdu moc zajímavé ceny – zde se můžete podívat, co můžete vyhrát.

Děti, které se v jednotlivých kolech umístí na prvních třech místech, navíc postupují do superfinále, kde na absolutního vítěze čekají úžasné ceny v hodnotě více než 25 000 Kč. A to už přece stojí za to!

Jak zvýšit šanci na výhru?

Aby fotografie porotu zaujala, musí splňovat nejen zadané téma měsíce, ale také musí být kvalitní – ostrá, dobře barevná, se zajímavou kompozicí. Na fotce si dejte opravdu záležet, krásných dětí je v soutěži mnoho, musíte tedy fotkou zaujmout.

A kdo tedy vyhrál v tomto kole?

První místo – Julinka

První místo patří této rozkošné, v plédu zachumlané holčičce Julince. Určitě má ty nejsladší sny. No řekněte sami, nevypadá jako opravdová princezna?

Druhé místo – Nelinka

I Nelinka, která obsadila druhé místo, je naprosto kouzelná. Po boku plyšového kamaráda se musí pokaždé probouzet s úsměvem na rtech. A den je hned veselejší. :-)

Třetí místo – Alešek

Na třetí pozici se umístil nádherný chlapeček Alešek, který s prstíkem v pusince vypadá hodně spokojeně. A není divu. V milující teplé náruči se to spinká... :-)


Více informací o soutěži na: babyroku.babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené