HappyFoto Baby roku 2016: Nejkrásnější květnové děti

Přehoupl se další měsíc a my pro vás máme vítěze květnového kola, tentokrát na téma Dítě a nejoblíbenější hračka. Pokud zde chcete příště vidět i svoje zlatíčko, neváhejte, přihlaste ho do některého z dalších kol a vyhrajte atraktivní ceny. Máte se na co těšit!
foto: archiv Babyroku

Vítěze každého kola čekají opravdu moc zajímavé ceny – zde se můžete podívat, co můžete vyhrát.

Děti, které se v jednotlivých kolech umístí na prvních třech místech, navíc postupují do superfinále, kde na absolutního vítěze čekají úžasné ceny v hodnotě více než 25 000 Kč. A to už přece stojí za to!

Jak zvýšit šanci na výhru?

Aby fotografie porotu zaujala, musí splňovat nejen zadané téma měsíce, ale také musí být kvalitní – ostrá, dobře barevná, se zajímavou kompozicí. Na fotce si dejte opravdu záležet, krásných dětí je v soutěži mnoho, musíte tedy fotkou zaujmout.

A kdo tedy vyhrál v tomto kole?

První místo – Peťulka

První místo získala Peťulka a její plyšový kamarád, se kterým moc ráda vyráží na procházky. A jak je vidět, moc si to spolu užívají. :-)

Druhé místo – Matyášek

I Matyášek, kterému patří druhé místo, má nejraději plyšáky. A když si všichni dohromady udělají piknik v trávě, to je panečku teprve zábava! :-)

Třetí místo – Natálka

Plyšového kamaráda má i Natálka, která obsadila místo třetí. A jelikož je její kamarád skoro větší než ona, dá se na něm pěkně odpočívat. Hned bychom si to s Natálkou vyměnili. :-)


Více informací o soutěži na: babyroku.babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené