HappyFoto Baby roku 2016: Nejkrásnější srpnové děti

Další měsíc je za námi a my vám představujeme vítěze srpnového kola, tentokrát na téma Táta a já. Pokud zde chcete příště vidět i svoje zlatíčko, neváhejte, přihlaste ho do některého z dalších kol a vyhrajte atraktivní ceny. Máte se na co těšit!
foto: archiv Babyroku

Vítěze každého kola čekají opravdu moc zajímavé ceny – zde se můžete podívat, co můžete vyhrát.

Děti, které se v jednotlivých kolech umístí na prvních třech místech, navíc postupují do superfinále, kde na absolutního vítěze čekají úžasné ceny v hodnotě více než 25 000 Kč. A to už přece stojí za to!

Jak zvýšit šanci na výhru?

Aby fotografie porotu zaujala, musí splňovat nejen zadané téma měsíce, ale také musí být kvalitní – ostrá, dobře barevná, se zajímavou kompozicí. Na fotce si dejte opravdu záležet, krásných dětí je v soutěži mnoho, musíte tedy fotkou zaujmout.

A kdo tedy vyhrál v tomto kole?

První místo – Štěpánek

První místo získal chlapeček Štěpánek, který už teď má stejný šibalský úsměv jako jeho tatínek. :-) Určitě spolu provádějí spoustu lotrovin a zažívají hodně legrace. :-)

Druhé místo – Lucinka

Na první pohled je vidět, že Lucinka, které patří druhé místo, je tatínkovou milovanou princeznou. A vidíte ten tatínkův ostříží zrak? :-) Jednou to Lucinčini nápadníci nebudou mít snadné. :-)

Třetí místo – Lukášek

„Jů, tatí, viděl jsi to?“ jako by chtěl říct Lukášek, který obsadil místo třetí. Očividně ho na procházce s tatínkem něco velice zaujalo, a kdyby mohl, šel by to okamžitě osobně prozkoumat. :-)


Více informací o soutěži na: babyroku.babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené