Hit letošních Vánoc: Vlastní kalendář nebo obraz!

Vytvořte si a darujte vlastní fotokalendář nebo fotoobraz z vašich fotografií. Udělejte radost maminkám, babičkám a dalším blízkým, a to nejen o Vánocích, ale po celý rok. Kalendář i obraz si prostřednictvím internetu vytvoříte za několik minut a vytištěný vám do schránky přijde do týdne.

Jaké kalendáře?

Kalendáře si můžete vytvořit jak nástěnné, tak stolní. U nástěnných si můžete zvolit formáty A4 nebo A3, ale i větší A2 nebo dokonce A1 a vybírat můžete ze 45 přednastavených šablon. Kvalitní digitální tisk zaručí, že váš dárek bude mít opravdu profesionální úroveň. Pro milovníky stolních kalendářů je připraveno 10 různých typů – týdenních i 14-denních.

Jak to funguje?

Na stránce Vlastní kalendář 2010 si vyberete typ kalendáře (nástěnný nebo stolní), dále jednu z přednastavených šablon, jak bude kalendář vypadat. Poté už jenom nahrajete své fotografie, vyplníte a potvrdíte objednávku a pak už jen nedočkavě čekáte na řidiče zásilkové společnosti, který Vám hotové kalendáře přiveze domů. Obvyklá lhůta pro dodání je týden.

Vánoce sice už nestihnete, ale tento dárek můžete darovat kdykoliv na začátku roku, vždyť je to přece kalendář!

Kolik kalendáře stojí? Super akce 2+1 ZDARMA!

Cena nástěnného kalendáře A4 je 249 korun, A3 stojí 349 korun. Nejlevnější stolní kalendář stojí 349 korun. A když využijete naší skvělé akce 2+1 ZDARMA – tak zaplatíte jen dva a třetí dostanete úplně zadarmo! Příklad: Za tři nástěnné kalendáře tak zaplatíte jen 2x249 korun, tedy celkem 498 korun. Jeden kalendář vás při využití této akce vyjde na 166 korun! A za takovou cenu se takový speciální a osobní dárek určitě vyplatí. A máte dárek nejen pro sebe, ale i pro babičky…

Jak vytvořit fotoobraz na plátně?

Na stránce Vlastní Fotoobraz si zvolíte velikost plátna a nahrajete příslušnou fotografii z počítače a odešlete. A zatímco budete čekat na pošťáka, tak můžete vyhlídnout místo, kam obraz pověsíte.Obrazy jsou dodávány natažené na klínovém rámu a potisk má vysokou UV-odolnost a je podmíněně odolný vůči vlhkosti. Jen pozor - přes rám se ohrnují 3 cm okraje fotografie, proto s tím počítejte při výběru fotky, kde by hlavní motiv neměl zasahovat až do kraje. Fotoobrazy můžete mít od velikosti 20x30 cm (za 299 korun) až do 60x80 cm (za 999 korun).

Fotoobrazy můžete objednávat po celý rok.

Hotové kalendáře a obrazy doveze přímo k vám domů zásilková společnost, a to zhruba do týdne.

Krásné zážitky s neobyčejným dárkem přeje tým Babyweb.cz!

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele petkov
petkov

Ahoj, fajn kalendář se dá vyrobit online taky tady <a href="http://www.vlastni-kalendar.cz">http://www.vlastni-kalendar.cz</a>. Já už ho tam dělala letos třetím rokem, a jsem spokojená, a co víc naše babička je z toho happy, protože má má v kalendáři vyznačené naše narozeniny :).

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené