Hledáme novou Těhulku LIVE! Jste to vy?

Pro čtenářsky oblíbený projekt Těhulka LIVE! hledáme ženu v rané fázi těhotenství, která bude ochotná sdílet své zážitky z jedinečného období života na stránkách Babyweb.cz. Myslíte, že hledáme právě vás? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho KONKURZU na novou Těhulku LIVE!

Být Těhulkou LIVE! je výhoda! Co získáte?

1. Jedinečnou památku na celé nádherné období těhotenství: sérii profesionálních fotografií z fotoateliéru dětské a rodinné forografie Fotopromě v hodnotě 30 000 Kč.

2. Dárky pro miminko v hodnotě 7 000 Kč – součástí je bavlněná výbavička G-mini, přebalovací taška Skip*Hop, jídelní potřeby Skip*Hop a kosmetika Chicco.

3. Doplněk stravy pro těhotné a kojící SUPERFOLIN 2 v hodnotě 4000 Kč.

4. Speciální peči o tělo – olej Bi-Oil po celou dobu těhotenství.

5. A v neposlední řadě unikátní možnost sdílet své pocity s ostatními maminkami, lékařsky podložené odpovědi na otázky související s těhotenstvím a mateřstvím.

Fotky Těhulky LIVE! Moniky z průběhu těhotenství vidíte v úvodu článku, stejně krásné fotky měla i Těhulka LIVE! Veronika:

Co pro to můžete udělat?

Na adresu frajova@babyweb.cz napište pár řádek o sobě (věk, odkud jste, kde pracujete...) a důvody, pro které se hlásíte do našeho konkurzu, a přiložte svoji portrétní fotografii ve formátu na šířku.

Spolu s krátkým představením pošlete také svůj úvodní příspěvek v délce max. jedné strany. Inspirovat se můžete na našich stránkách.

Do konkurzu se přihlaste, jen pokud vaše těhotenství není delší než 10 týdnů.

Časosběrné snímky Těhulky LIVE! Veroniky: 12.–40. týden těhotenství 

Co projekt Těhulka LIVE! přináší čtenářkám?

Každý týden nový díl „těhulkovského“ deníčku plný radostí i starostí, pocitů, prožitků i nevyhnutelného sebepozorování, které k této životní etapě patří. Možná pomůže právě vám najít odpovědi na otázky, které se každé těhotné honí hlavou.

Na jedinečných ilustracích můžete týden po týdnu na našem webu sledovat, jak už je miminko v bříšku velké a co všechno už umí.

Profesionální fotografie nám ukážou, co se děje „navenek“, tj. jak roste bříško a mění se postava těhotné ženy. Doplní je obrázky ze života, ilustrační fotografie či videa.

POZOR! Vzhledem k vysoké hodnotě odměny, kterou vybraná uchazečka inkasuje, se jedná o smluvní vztah a práva a povinnosti zúčastněných stran jsou definovány smlouvou o spolupráci.

A na co se může těšit naše nová v pořadí již jedenáctá těhulka?

Kromě hřejivého pocitu, že bude zdrojem užitečných informací pro naše čtenářky, které se připravují na těhotenství nebo porod, se jí dostane přátelské podpory od čtenářek, bude mít zajištěnu skvělou lékařskou péči, odnese si nové zážitky coby hvězda Babyweb.cz, její miminko získá deníček z doby, kdy bylo ještě v bříšku, maminka krásné stylizované fotografie a kvalitní vitaminy, díky nimž budou maminka i miminko zdravější.

JSME V TOM S VÁMI!

Přečtěte si celý příběh těhotenství zatím poslední Těhulky LIVE! Veroniky.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené