Hrajte s námi o bryndáčky a výrobky NIVEA Baby!

Ve hře jsou 3 balíčky s roztomilým bryndáčkem a kosmetikou NIVEA Baby!

Výhra: 1x bryndák + 1x pečující olej + 1x čisticí ubrousky Soft&Cream
Soutěž probíhá od 26. 8. do 8. 9. 2013

Dopřejte svému miminku příjemnou masáž a kvalitní spánek. Z vědeckých průzkumů vyplývá, že až 69 % miminek a batolat má problém spinkat po celou noc bez probuzení. Asi není třeba dodávat, že minimálně stejné procento rodičů má tím pádem stejné problémy. Naučte se dětským masážím a vytvořte si se svým drobečkem každodenní rituál před spaním. Pravidelná večerní masáž totiž pomůže vašemu děťátku snadněji usnout.

Miminka zbožňují milující doteky a tělesný kontakt s blízkými osobami a hlavně s vámi! Mazlení a doteků pro dítě v počáteční době jeho života není nikdy dost. Děti takto mazlené v prvém roce si zachovávají pocit bezpečí i v dalším životě.

Při masáži použijte v dlaních zahřátý Pečující olej NIVEA Baby, který se dobře roztírá i vstřebává, velmi příjemně voní a má blahodárný vliv na jemnou pokožku vašeho děťátka.

Podívejte se na krátké instruktážní video a objevte tajemství dětských relaxačních masáží.

Kromě zdravého spánku je pro spokojenost vašeho miminka důležité i to, jak mu chutná. Při krmení proto určitě oceníte roztomilý bryndáček a kvalitní Čisticí ubrousky NIVEA Baby! Ty se Vám budou hodit nejen při krmení malého neposedy, ale i při přebalování.

To vše můžete vyhrát v této soutěži! Stačí odpovědět na následující otázku.

 

21. 8. 2013 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené