Hugo

Naše jméno pro miminko vzniklo ještě když jsme ho ani neplánovali, cca 3 roky zpět. Při bujaré rodinné oslavě, kdy každý sděloval jaká se mu líbí jména pro dítě, do mého přítele (dnes už manžela) všichni vrtali, jaké jméno bude mít třeba jednou jeho dítě a ten odpověděl z nátlaku první "blbý" jméno, který ho napadlo - HUGO.

Všichni samozřejmě hahaha - sranda a já jsem reagovala, ať si Huga má, ale s jinou maminkou Ono se to však najednou nějak začalo šířít, že jednou budeme mít Huga a když bude Hugánek a tak. Když jsme zjistili před 9 měsíci, že jsem v očekávání, bylo to pro všechny jasné jméno - pro nás prozatím pracovní. Ještě jsem si myslela, že našeho mimíska zachrání, že to bude holčička, ale on to bude chlapeček. Když jsme s manželem s blížícím se porodem koukali na jiná jména, že to přece tomu našemu broučkovi nemůžeme udělat, nic se nám nelíbilo.

Navíc jsme si ho zvolil i sám - Jestli se ti líbí jméno Hugo, tak kopni dvakrát, jestli ne tak jednou. Takže tento týden se nám má prostě narodit malý Hugo, Hugi, Hugánek, Hugísek, Hugan, Hugoušek . A když bude zlobit, tak to bude stejně smrádě, jako všichni ostatní.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené