Jemča vítá jaro novými svěžími příchutěmi ovocnými čajů

Jemča, největší český výrobce čajů, přichází s novými příchutěmi nejoblíbenější řady ovocných čajů. Přivítejte s Jemčou jaro s šálkem čaje originálních příchutí: hrušky, meruňky, brusinky s pomerančem a švestky s jablkem. Ovocné čaje jsou zdravým zpestřením denního pitného režimu a rozhodně bychom na ně neměli zapomínat. Jejich přírodní ingredience totiž – na rozdíl od pravých čajů, které kvůli obsahu kofeinu působí povzbudivě – nechají naše tělo v obvyklém rytmu a nezatěžují náš oběhový systém. Stejně jako pro nás jsou ovocné čaje velmi vhodné pro děti, které by příliš černých čajů neměly pít.

Jemča Hruška

Příchuť Hruška se vyznačuje jemnou a příjemnou vůní tohoto oblíbeného podzimního ovoce, která pohladí po duši i jazyku. Čaj chutná výborně i studený a lze jej jen doporučit pro výrobu zsvěžujícího ledového čaje.

Cena: od 14,90 Kč

Jemča Brusinky a pomeranč

Tato pikantní a výrazná kombinace skvěle osvěží a poškádlí chuťové pohárky. Brusinky jsou vyhlášené svým pozitivním vlivem na lidské tělo, obsahují velké množství antioxidantů a působí protizánětlivě.

Cena: od 14,90 Kč

Jemča Meruňka

Meruňka svou nezaměnitelnou vůní provoní celou domácnost a navodí letní náladu i v pošmourném dni. Je oblíbenou přísadou hotových i doma připravených ledových čajů

Cena: od 14,90 Kč

Jemča Švestka a jablko

Velmi příjemná a osvěžující kombinace tradičních ovocných chutí. Přijde vhod po náročném dni nebo pro vytvoření příjemné rodinné pohody.

Cena: od 14,90 Kč

Nové příchutě čajů Jemča jsou v prodeji v široké maloobchodní síti a ve vybraných velkoobchodech. Zdroj: TZ

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené