Kam pro nejlacinější dětské příkrmy?

Kde můžete koupit nejlacinější příkrm pro vašeho mrňouska? Zjišťovali jsme za vás. Pro porovnání cen jsme vybrali ovocné, broskvové příkrmy Hamánek, Hami, Hipp a Sunárek.

Všechny tyto příkrmy jsou pro vaše miminka vhodné od ukončeného 4. měsíce.

Obecně nejlevnějšími ovocnými výživami jsou výživy Hamánek, naopak nejdražší má značka Hipp.

Broskvového Hamánka pořídíte nejlevněji v drogeriích Schlecker, 190g za 10,90Kč. Nejdráže ho nabízí obchody Albert, Billa a Tesco a to 190g za 13, 90Kč.

Nejlevnější příkrm Hami má ve své nabídce internetový obchod Lékárna.cz, 15,40Kč 125g balení. Nejdražší broskvové Hami zakoupíte v prodejnách Albert, Billa, dm drogerie a Tesco a to za 17,90Kč 125g.

Značku Hipp nejvýhodněji koupíte v obchodech Schlecker a Tesco a to 125g za 21,90Kč. Nejdráže ji v tomto balení nabízí Lékarna.cz za 25,50Kč, ale v balení 190g vás zde vyjde mnohem levněji a to na pouhých 19,70Kč.

Tomu, kdo preferuje výživy Sunárek a nízké ceny, doporučíme navštívit drogerii Rossmann, kde pořídíte 200g jen za 20Kč. Nejdráže broskvový Sunárek seženete v obchodě Billa a to za 24,90Kč 200g.

Kompletní přehled všech cen najdete v této tabulce:

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den, předně děkuji za tyto přehledy, které pro nás babywebe připravujete :-). Maminky, jak se rozhodujete, kterou výživu koupit? Já většinou volím zlatou střední cestu, ale co když je na těch nejdražších opravdu něco "lepšího" :-)), také chci svému drobečkovi dát to nejlepší, tak nevím...

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené