Kde koupím nejlevnější "pokračovací mléko"?

Jsme tu s dalšími tipy na výhodný nákup. Tentokrát jsme si vzali na mušku "pokračovací mléko - 2" pro dětičky od ukončeného 4. měsíce věku. Porovnávali jsme značky Hami, Hipp, Nutrilon a Sunar (Hero). Z těchto značek vychází cenově nejvýhodněji výživy Hipp, naopak nejdráže Nutrilon.

Mléčná výživa pro kojence od ukončeného 4. měsíce se označuje jako „pokračovací mléko“ a u názvu výrobku najdeme číslici 2. Nic nezkazíme, když pokračovací mléko nabídneme i dítěti ročnímu nebo batoleti. Děti mladší 4 měsíců ho však ještě nesmějí.

Jste-li zastánci značky Hipp, zajděte do drogerie Rossmann, kde za 300g zaplatíte 87Kč. Pokud však nechcete zbytečně utrácet, vyhněte se nákupu mléka Hipp v internetovém obchodě Lékárna.cz, kde byste za 600g dali 357Kč. Pro srovnání: 100g mléka v obchodě Rossmann vás vyjde na 29Kč, ale v Lékárně.cz na 59,50Kč. A to už je nějaký rozdíl.

Pokračovací mléko Hami prodává nejlevněji Albert. Využijte akci a pořiďte si 600 gramové balení za 189Kč. Naopak nevýhodnou cenu za Hami nabízí Tesco a to za celých 233Kč.

Máte-li v oblibě značky Nutrilon nebo Sunar, pak naopak pro zakoupení pokračovacího mléka do internetového obchodu Lékárna.cz určitě zavítejte.

Při koupi 800g Nutrilonu z vaší peněženky zmizí 337Kč. Pokud byste tuto výživu kupovali v obchodech Tesco zaplatíte 360Kč. Sunar v balení 600 gramů pořídíte v Lékárně.cz za 200Kč. V prodejnách Billa je o 49,90Kč dražší.

Celkový přehled našeho malého průzkumu ukazuje tabulka:

Příští týden se opět dozvíme, kde jsou k sehnání nejlevnější pleny.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené