Kde nakupovat plenky, přesnídávky a pokračovací mléka?

Nebaví vás zjišťovat, kde utratíte za pleny, výživy a mléka nejméně, nebo na to zkrátka nemáte čas? My vám pomůžeme! Už několik měsíců pro vás pravidelně sledujeme ceny vybraných výrobků v prodejnách Albert, Billa, dm drogerie, Rossmann, Schlecker a v internetovém obchodě Lékárna.cz.

Sledovali jsme vývoj cen během května až září. Kde se vyplatí pravidelně nakupovat pleny Pampers, ovocné příkrmy značek Hamánek, Hami, Hipp a Sunárek a pokračovací mléka výrobců Hami, Hipp, Nutrilon a Sunar?

Nejlacinější plenky

Dlouhodobě nejnižší ceny plenek Pampers velikosti 1 tzv. Newborn New baby mají drogerie dm, Rossmann, Schlecker a dále prodejny Albert. Tyto pleny prodávají za stabilní cenu 199Kč. Pampers Maxi, velikost 4, v balení economy pack se vyplatí kupovat v drogeriích Schlecker za průměrnou cenu 326,10Kč a v balení giant pack v dm drogerii za 442,30Kč.

Pro přesnídávky do drogerie

Broskvové a meruňkové přesnídávky Hamánek a Sunar mají nejnižší průměrnou cenu v drogeriích Rossmann a to 10,30Kč a 21Kč. Hami nabízí dlouhodobě nejvýhodněji Lékárna.cz za 15,40Kč a výživy Hipp drogerie Schlecker za 21,90Kč.

Pokračovací mléka

Pokračovací mléka Hami a Hipp číslo 2 se vyplatí nakupovat v drogerii dm za průměrné ceny 189Kč a 84,80Kč, mléko Hipp i drogeriích Rossmann za 84,70Kč. Nutrilon nebo Sunar pořídíte za nejnižší ceny doma od stolu v internetovém obchodě Lékárna.cz za 337Kč a 206,30Kč.

Z výše uvedených výsledků vyplývá, že se sledované výrobky vyplatí nakupovat v drogeriích dm, Rossmann a Schlecker a také v internetové Lékárna.cz. Naopak bychom pravidelně nepořizovali tyto výrobky v obchodních řetězcích Billa a Tesco.

Doufáme, že vám tímto usnadníme nakupování a ušetříme alespoň pár korun!

Celkový přehled průměrných cen za období květen-září ukazují následující tabulky. Nejnižší ceny jsou zvýrazněny modrou barvou.

plenkové kalhotky

ovocné příkrmy

pokračovací mléka

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já jsem velice spokojená s plenkami, které kupuji na http://www.feedo.cz ...jsou kvalitní, netrhají se, a jsou také levné. Nakupuji zde i mléko, nebo třeba přesnídávky:-)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené