Kdo je absolutním vítězem HappyFoto Baby roku 2013?

A je to tady! Deset měsíců fotografování, hlasování a napnutých nervů, které dítko zaujme porotu natolik, aby ho poslala do superfinále soutěže HappyFoto Baby roku 2013. A pak další čekání na odpověď, které dítě bylo nekrásnější. Dnes jste se dočkali. Jste zvědaví?

Letošním absolutním vítězem HappyFoto Baby roku je Tadeášek, který do superfinále postoupil ze soutěžního kola Dítě a písek. Zajímá vás, jak vítězná fotka vznikla? „Bylo to na dovolené. Poslední den před odjezdem už jej bavil víc písek, než voda a tak jsme stavěli hrady, Tadeášek si tam nosil vodu v kyblíčku a dělal si bábovičky, bazének v písku, do kterého pak skákal, až nás nějak napadlo ho do toho písku zahrabat. Bylo kolem toho spousta legrace, Tádíka to velmi bavilo a nechal se zahrabat celkem třikrát a já ho při tom cvakla," prozrazuje šťastná maminka.

Ve středu přijel Tadeášek s maminkou do Prahy, aby převzali ceny a vyfotili se v ateliéru Fotopromě na titulku časopisu Máma a já. Fotografie nejlépe ilustrují slavností okamžiky, kdy si Tadeášek s maminkou převzali dárkový certifikát od generálního partnera soutěže HappyFoto a další ceny jako poukaz na zájezd v hodnotě 50 000 tisíc korun od Travel Portal a fotoaparát značky Nikon.

Startuje nový ročník HappyFoto Baby roku 2014

Zítra, to jest 1. února začíná další, v pořadí již pátý ročník vaší oblíbené fotosoutěže. První kolo bude na téma Dítě v zimě. Vítězové jednotlivých kol získají například krásné deLUXE fotoknihy od generálního partnera HappyFoto, profesionální set fotografií od renomovaného salónu Fotopromě a další zajímavé ceny.

Vkládat fotografie a soutěžit můžete na stránkách HappyFoto Baby Roku 2014.

 

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené