Kdo vyhrál balení Slim 3 recipe?

Soutěžili jste o účinného pomocníka při hubnutí Slim 3 recipe? Pak vás jistě bude zajímat, jaká byla správná odpověď a jak budete v případě výhry kontaktováni.
foto: archiv firmy Swiss

Správná odpověď na soutěžní otázku: „Jak se jmenuje komplex přípravku Slim 3 recipe, který kombinuje účinky dietní vlákniny, čajových katechinů, kofeinu a rozchodnice?" byla za c) „Slim3™".

Ty z vás, které jsme vybrali, budeme kontaktovat přímo, emailem nebo telefonicky. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb. §§ 11, 12 a 21 již nebudeme na stránkách Babyweb.cz uvádět osobní data výherců.

16 z vás, kteří správně odpověděli na otázku, získá balení v hodnotě 1 478 Kč!

Přebytečné kilogramy se po těhotenství shazují velice těžko. Pokud se jich chcete rychle a účinně zbavit vyzkoušejte nejmodernější novinku v oblasti hubnutí – Slim 3 recipe!

Tento doplněk stravy představuje revoluční řešení nadváhy. Díky svému unikátnímu složení s obsahem extraktu zeleného čaje a kofeinu, podporuje metabolismus, stimuluje spalování tělesných tuků, zvyšuje tělesnou kondici a pomáhá mimo jiné i udržet normální tělesnou hmotnost.

Na hubnutí nemusíte být sama! Se Slim 3 recipe to zvládnete rychleji, snadněji a s mnohem jistějšími výsledky!

1. 10. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené