Kdo vyhrál praktický Gymball a Bepanthen Care mast?

Soutěžili jste o praktický Gymball a Bepanthen Care mast? Pak vás jistě bude zajímat, jaká byla správná odpověď a jak budete v případě výhry kontaktováni.
foto: archiv firmy Bayer

Správná odpověď na soutěžní otázku: „Pravidelné používání Bepanthen Care masti účinně chrání miminko před opruzeninami. Jak funguje?" byla za a) „Hydratuje pokožku a posiluje pružnost a odolnost kožních buněk."

Ty z vás, které jsme vybrali, budeme kontaktovat přímo, emailem nebo telefonicky. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb. §§ 11, 12 a 21 již nebudeme na stránkách Babyweb.cz uvádět osobní data výherců.

Tři výherci, kteří správně odpověděli, obdrží balíček s Bepanthen® Care mastí a praktickým gymballem.

Miminko chce objevovat svět, připravte mu ty nejlepší podmínky! Citlivou péči o pokožku novorozeněte zajistí Bepanthen® Care Mast. Pomáhá předcházet opruzeninám, pokožku vyživuje a hydratuje. Díky speciálnímu složení zároveň posiluje kožní buňky, které musí – zejména v oblasti zadečku – čelit nepříznivým vlivům moči a stolice. Díky Bepanthen® Care Masti je miminko spokojené a může se věnovat všemu, co jej zajímá. Třeba hopsání ve tři ráno na gymnastickém míči v maminčině náruči.

Praktický gymball ocení děti i rodiče. Miminka zklidňuje, protože pohupování jim připomíná pobyt v maminčině bříšku. Během dne na něm mohou jemně posilovat svaly. Dospělým pomáhá uvolňovat od bolestí zad.

19. 9. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené