Kdo vyhrál přebalovací tašky značky Joolz?

Soutěžili jste o přebalovací tašky značky Joolz? Pak vás jistě bude zajímat, jaká byla správná odpověď a jak budete v případě výhry kontaktováni.
foto: archiv firmy Joolz

Správná odpověď na soutěžní otázku: „Které město je domovinou kočárků značky Joolz Day?" byla za a) „Amsterodam".

Ty z vás, které jsme vybrali, budeme kontaktovat přímo, emailem nebo telefonicky. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb. §§ 11, 12 a 21 již nebudeme na stránkách Babyweb.cz uvádět osobní data výherců.

Výherci získávají:

  • přebalovací tašku Joolz Day červenou
  • přebalovací tašku Joolz Day bílou

Joolz je holandská designérská společnost, která se snaží prosazovat myšlenky týkající se pozitivního, zdravého a smysluplného života dětí, rodičů a životního prostředí. Soutěžte s námi o krásné a praktické tašky této značky.
Přebalovací taška je nezbytná na cesty s dítětem. Její velkou výhodou jsou postraní termo kapsy, které zajistí udržení potřebné teploty nápojů po přiměřenou dobu. Praktické rozdělení na velké přihrádky a kapsy vám pomůže udržet pořádek a řád mezi nezbytnými hygienickými a dalšími potřebami během pobytu s miminkem mimo domov.

Přebalovací taška Joolz je jednoduše elegantní, praktická a prostorná. Hodí se nejen ke kočárku Joolz Day, ale i k jiným typům.

 

18. 9. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené