Kočárek, který roste s dítětem

Hledáte kočárek, který se vám zcela přizpůsobí a nebudete se muset přizpůsobovat vy jemu? Možná vám padne do oka zajímavá kočárková sada, která je inspirována něčím velmi překvapivým - plachetnicemi.

Kočárky Joolz Day Nautic (nautic znamená „námořní, přístavní“) jsou určené nejen pro rodiče, kteří si zamilovali prožívání volného času poblíž vody a přístavů. Věřte nebo ne, tento sportovní a stylový kočárek je skutečně vyroben z materiálů, které se používají na výrobu plachetnic. Díky tomu vdechne vašim procházkám atmosféru karibské regaty, připomene prázdniny na italském pobřeží anebo procházky větrným holandským ovzduším. "Námořní" kočárky z Amsterdamu nesou několik velmi silných myšlenek, které platí i pro naše zeměpisné šířky.

Jednou z nich je, že Vy se nemusíte přizpůsobit kočárku, ale kočárek se dokonale přizpůsobí Vám.

Kočárek nejen skvěle vypadá, ale je také velmi přizpůsobivý, kompaktní a bytelný. Navržen pro mámy, táty a malinké pasažéry. Váš nejmilejší a nejmenší člen rodiny v něm bude ležet a později i sedět v naprostém bezpečí a komfortu. Kočárky Joolz Day porostou spolu s ním a proto nikdy nebudete potřebovat jiný. Nemusíte se mu nijak přizpůsobovat, přizpůsobí se on vám.

Kočárkový komplet Joolz Day Nautic (sportovní kočárek + hluboká korbička + fusak + přebalovací taška) nově na trhu v dubnu 2011.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené