Lze podle tvaru ňader odhadnout povahu ženy?

DOTAZ TÝDNE Dočetl jsem se, že podle italského badatele Lorenzoniho tvar ňader prozrazuje, jaký má žena charakter. Je to tak? Pokud o té teorii něco víte, řekněte mi, jakým tvarům poprsí se vyhnout. Také jsem se dozvěděl, že ženy, které si rády dají čokoládu, intenzivněji prožívají intimní život. Je to pravda? Matěj

Odpovídá sexuolog MUDr. Radim Uzel:

Podle jedné odborné publikace z roku 1913 se poprsí dělí podle velikosti na bujné, plné, mírné a malé, podle pevnosti na stojící, klesající a visuté, podle tvaru pak na miskovité, polokulaté, kuželovité a vemenovité. To poslední je pak většinou obráceno špičkou dolů. Odkud vzal badatel Lorenzoni vztah mezi poprsím a charakterem, nevím. Já osobně znám různé mrchy se všemi možnými tvary, velikostmi a pevnostmi. Taktéž ženy milé a laskavé oplývají poprsím všeho druhu. Varujte se mrch a na prsa nehleďte!

Čokoláda obsahuje hormon označovaný písmeny PEA, stejná látka se vylučuje v mozku při sexuálním uspokojení. Jedno lze nahradit druhým. Znamená to, že místo pojídání čokolády lze souložit a naopak. Čokoláda je někdy snadněji dostupná a levnější, ale zase se po ní více tloustne.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené