Máme nový Babyweb!

Milé ženy! Zrodil se nový Babyweb.cz! Věříme, že se nám jej s vaší pomocí podařilo vyladit tak, že z něj nebudete chtít odcházet. A pokud ano, tak jen proto, že vaše miminko se zrovna rozhodlo narodit, či se vaše již narozené dítě, partner nebo partnerka neodbytně dožadují vaší pozornosti. Uspořádání i vzhled Babyweb.cz jste ovlivnily samy svými náměty, které jste nám průběžně zasílaly.
foto: istock.com

Jsme v tom s vámi již 5 let! Jste-li v tom i vy s námi, napište nám do DISKUZNÍHO FÓRA, jak se vám nový web líbí, zda se v něm orientujete, případně cokoli, co vám připadá na Babyweb.cz úžasné, nebo naopak úděsné. Kdo si dá záležet (budete nás chválit) a napíše do fóra připomínky, které shledáme věcnými a konstruktivními, tomu nabídneme spolupráci. Máte-li o spolupráci zájem, napište ke svému diskuznímu příspěvku heslo: Nejlepší rodičovský web je Babyweb.

Víme, že nový Babyweb.cz není zdaleka dokonalý. Někde nevypadá, jak by měl, nebo nefunguje, jak bychom chtěli. Rozhodli jsme se, že s vaší pomocí všechny nedostatky postupně odstraníme, abychom se po zdlouhavém porodu alespoň přiblížili k vysněné dokonalosti (90-60-90).

POZOR! VZKAZ PRO REGISTROVANÉ:

Na starém BW se nám tak dokonale podařilo zašifrovat hesla, že jsme je nedokázali převést. Jste-li registrovaná uživatelka, prosíme, postupujte pro přihlášení na novém Babyweb.cz stejně, jako byste heslo zapomněla a dále dle instrukcí, které obdržíte e-mailem. Zároveň prosím aktualizujte svůj uživatelský účet, a pokud máte zájem, přihlaste se k odebírání zpravodaje šitého na míru vaší fázi těhotenství nebo stáří dítěte.

Jste těhotná?

Získejte informace tvořené odborníky z ÚPMD o vývoji plodu, těhotenských změnách, jedinečné ilustrace, jak vypadá miminko v daném týdnu těhotenství, a tip redakce, jak zapojit tatínka.

Jste maminka?

Získejte informace, které vás zajímají v souvislosti se stářím vašeho dítěte nebo dětí.

Připravujete se na mateřství?

Získejte informace o novinkách z rubriky Chci dítě, které zodpoví řadu otázek na téma menstruace, ovulace a plodné dny, neplodnost či umělé oplodnění.

Zaregistrujte se na Babyweb.cz a přihlaste se k odebírání příslušného zpravodaje ve vašem uživatelském účtu.

 

Čím jsou zpravodaje od Babyweb.cz jiné?

 1. Obsahují vysoce odborné, ale přitom čtivé informace sepsané předními českými lékaři a odborníky ve spolupráci s naší redakcí.
 2. Jsou plné osobních příběhů, tipů a triků, které jsme pro vás sami vyzkoušeli.
 3. Aktuální a pravdivé – i starý obsah pro vás pravidelně revidujeme a články upravujeme.
 4. Zakládáme si na jazykové správnosti všech našich textů.
 5. Zasíláme pouze informace šité na míru vašemu těhotenství nebo mateřství (samozřejmě jen v případě, že svůj uživatelský účet udržujete aktuální a nevydáváte se za někoho jiného).
 6. Jsou pravidelné, zasílané každý týden ZDARMA přímo na váš e-mail.
 7. Potěší – jsou hezké, přehledné, stručné a uspořádané.

CHCI SE REGISTROVAT NA BABYWEB.CZ

Registrace na Babyweb.cz vám NAVÍC umožňuje:

 • vkládat komentáře pod články
 • vkládat dotazy do poradny
 • účastnit se soutěží
 • založit si svůj profil a diskutovat
 • založit si svůj blog
 • založit si svou fotogalerii
Komentáře k článku
Počet komentářů: 5
Obrázek uživatele Ytagom
Ytagom

Nový vzhled stránek mě velmi zaskočil, v podstatě pořád pátrám, kam se co přesunulo a kde najdu své

oblíbené články a diskuze. Navíc mám trochu poblém se znovu přihlásit. I když postupuju podle návodu jako se

zapomenutým heslem, tak na to, abych si ho mohla v profilu změnit, systém vyžaduje i heslo staré...No snad se

to nějak vyladí a se vzhledem stránek se nějak poperu (ty barvy mi tu trochu chybí :()

Obrázek uživatele Adéla Babyweb.cz
Adéla Babyweb.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše podněty a připomínky. Většinu postřehů, které jste zde zmínily, jsme již komentovali v diskuzním fóru. Naše reakce si můžete přečíst zde:

http://www.babyweb.cz.gds102.active24.cz/diskuze/babywebcz/novy-babywebcz-2013/namety-napady-pripominky-pochvaly-kritiky

Chápeme vaše rozhořčení, protožem změna vzhledu je opravdu razantní, nicméně vyšli jsme především z vašich připomínek - tedy připomínek vás, čtenářek, které jste nám své náměty posílaly do redakce. Nejsčastěji se komentáře týkaly především vzhledu, jehož přílišná barevnost web znepřehledňovala a také složité navigace, která rovněž zhoršovala přehlednost webu.

Za všechny, kdo pro vás nový web připravovali, prosíme, dejte mu šanci, změna není nahodilá, ani šitá horkou jehlou, přemýšleli jsme o každém detailu a také web na vybrané skupině uživatelek testovali.

Vaše redakce

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Tahle změna se opravdu nepovedla!!! Nevím, který odborník vám tyto stránky navrhoval, ale zřejmě si babyweb spletl s nudným zpravodajským serverem. Jinými slovy jsem se po otevření stránek lekla, že jsem spíše na webu určeném finančníkům, nebo podobně non-children-friendly webu... Původní vzhled byl dokonalý, proč v téhle republice musí každá změna být k horšímu? Ani nemám chuť se tu zdržovat a zjišťovat, co zůstalo a co je nového. Za mě jednoznačně: vyhoďte web designera a vraťte se k původnímu. 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

myslím si že stará web byl o mnoho lepší a barevnější.

Nějak jsem nenašla rubriku soutěže.Přehlednější se mi nezdá.Nevím změna byla spíše k horšímu.

 

Obrázek uživatele bambulka
bambulka

Vůbec se mi nový babyweb nelíbí!!! Zmizeli nám z diskuzního fóra minimálně den staré příspěvky. S přihlášením je problém (vím, že jste na to upozornovali),ale i po druhém třetím přihlášení musím jít přes zapomenuté heslo. Přehlednost je horší. Zkrátka mne se změna nelíbí. To je můj názor. Třeba to ještě nejak vylepšíte u bude se mi u vás zase líbit.  :-(

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené