Mimi LIVE! 3 - Toby

Mimi LIVE! Toby (24): Já se vrátím

Posledních pár dní se neslo ve znamení POPRVÉ. A možná také NAPOSLEDY... Ale tak to v životě zkrátka je, každý nový začátek je vykoupen nějakým koncem. Jen je třeba si uvědomit, že ne všechny konce musí být nutně smutné.  Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (23): Trable s jeslemi

Dělám průzkum. Denně přemýšlím nad pro a proti. Moje mysl se tím vším zabývá snad i v noci. Ptám se lidí v okolí, nasávám informace, vše si přebírám a konzultuji doma s Michelem. Moje velká otázka je: jesličky nebo chůva?  Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (22): Čmelák XI

Jeho revírem je obývák. Jeho tempo je vražedné. Tak nějak bych charakterizovala uplynulý týden. Toby pochopil, že přemisťovat se pomocí nožiček je mnohem větší legrace a již téměř odmítá lézt. Jediný problém je, že chůzi ještě nezvládá sám, a tak... Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (21): Zakázané ovoce

Marodíme celá rodina. A protože je Toby moc hodný kluk, předal všechny bacily svým rodičům. My teď s Michelem ležíme v posteli a přemlouváme jeden druhého, kdo půjde ohřát mlíčko pro Tobyho nebo kdo ho vezme brzy ráno hrát si do obýváku. Únava,... Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (20): Punčochová otázka

„Tobymu je deset a půl měsíce a já toto jeho období cvičně nazývám ‚kamikadze‘. Vrhá se všude hlava nehlava… sedí vedle mě na pohovce a další vteřinu mu zachytávám na poslední chvíli nohy, když se vrhá po hlavě směrem k podlaze. Jindy se rozhodne... Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (17): Robotický vysavač

Víte, jak existují takové ty robotické vysavače, co je jen položíte na zem a oni vysají celou místnost? My jeden takový máme... Jmenuje se Toby. Položíte ho kdekoliv v místnosti a můžete si být jisti, že během pár minut pomoci plazení pěkně vytře... Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (15): Fascinace ovladačem

Co myslíte, že je Tobyho nejmilejší mazlíček před spaním? Dálkový ovladač na televizi! Gábina odhaduje, že z něj bude inženýr. V dnešním příspěvku se také dozvíte, co potrápilo jejich rodinu během výletu do Čech. Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (14): Já se nesu

Toby má za sebou dovolenou v Holandsku, hodně se mu líbily procházky po pláži – nosil se totiž v Manduce a všechno si tak mohl v klidu prohlédnout. Další novinky ze života Tobíska se dozvíte v článku… Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (12): Bílá čárka

Dnešní povídání bude o tradicích, skleněných dveřích, proplakaných nocích, bezmoci i radosti. A určitě můžeme na začátek prozradit, že Toby se v brzké době stane majitelem celého prvního zubu. Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (10): Létající miminko

Toby se poprvé proletěl letadlem. Jak se mu to líbilo, nevíme, celou cestu prospal. Gábina z letu nadšená rozhodně byla. V Čechách se Toby opět proměnil ve fotomodela. Jak mu to slušelo, si můžete prohlédnout již dnes. Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (8): Jak se mluví se stromy?

Gábina začala malého Tobyho přikrmovat, a i když to zpočátku vypadalo, že zelenina malému moc nejede, po pár dnech si již od Gabčiny sestry vysloužil přezdívku Otesánek. Pokroky dělá malý Toby i v jiných oblastech: Komunikuje se stromy, posiluje a... Celý článek »

Mimi LIVE! Toby (7): Úsměv za pochvalu

Jak se malý Toby vypořádal s ekzémem a jak pokračuje jeho adaptace na jesličky? Gábina má před spaním novou aktivitu. Místo povídání s Tobískem, který po celodenních zážitcích usíná během minutky, si se zájmem čte jeho „jesličkový deník“.  Celý článek »

Naposledy navštívené