Místa přátelská k dětem

DÍTĚ VÍTÁNO: Kavárny

Sluníčko na nás zatím nezanevřelo, ale s postupujícím podzimem se bude schovávat stále častěji za mraky. Proto jsme dnes z Databáze dítě vítáno vybrali kavárny, kde se můžete schovat před deštěm a dát si horký čaj nebo čokoládu. Celý článek »

DÍTĚ VÍTÁNO: Biofarmy

Dnes vás databáze Dítě vítáno zve na ekofarmy. Farmářský život plný kontaktu se zvířaty je pro děti vzrušujícím zážitkem. Pohladit si živou kozu je leckdy větší zábava než pozorovat z dálky slona.  Celý článek »

DÍTĚ VÍTÁNO: Kočičí hrádek

Dnes vás databáze Dítě vítáno zve na jeden hrad, který je úplně jiný!V malém městečku Slatiňany, které se proslavilo svým hřebčínem i hezkým zámkem, najdete hrad, který se jen tak někde nevidí. Celý článek »

DÍTĚ VÍTÁNO: Tipy na výlet

Naše databáze DÍTĚ VÍTÁNO, ve které najdete místa přátelská k dětem, stále roste. Tentokrát jsme pro vás vybrali kromě nových přírůstků i tři restaurace, jejichž okolí je pro letní výlety jak dělané.  Celý článek »

DÍTĚ VÍTÁNO: Máme nové tipy!

S dětmi je pohyb po místech, která jim nejsou cíleně určena, stále jednodušší. Kvalita služeb v naší zemi roste a vy sami k tomu přispíváte nemalou měrou i pomocí databáze míst, která jsou přátelská k dětem - DÍTĚ VÍTÁNO. Celý článek »

Dítě vítáno: Nabaštěte se i s dětmi

Baštírnu U vypečené housky najdete kousek od centra malebného města Kroměříže ve Zlínském kraji. Můžete si tu smlsnout na bagetách, salátech nebo toastech, ale jsou tu k mání i dobroty jako panini, tortilly, pečené plněné brambory ve slupce a... Celý článek »

Dítě vítáno: Jen kousek za Prahou

Stačí jen tři čtvrtě hodiny jízdy autem z hlavního města a ocitnete se ve skutečném ráji pro ty nejmenší. V penzionu ILDAM v obci Bohutín, na samém okraji hlubokých brdských lesů, jež jsou rájem pro cyklisty.  Celý článek »

Prosím, podojit!

Přijměte pozvání na příjemný výlet i do naší rychle rostoucí databáze míst, kde je dobře vám i vašim dětem a kterou nám, milí čtenáři, pomáháte vytvářet. Celý článek »

Pravidla moštárny

POZVÁNKA do míst, kde je DÍTĚ VÍTÁNO Když se řekne Pardubice, vybaví se nám perník. Když Karlovy Vary, tak lázeňské oplatky a když Hostětín na Uherskohradišťsku, tak bio jablečný mošt. Celý článek »

V kraji voňavého marcipánu

POZVÁNKA do míst, kde je DÍTĚ VÍTÁNO Vůně čerstvého marcipánu a stáda huňatých ovcí vás přímo pohádkově přivítají v obci Věcov na Žďársku. Zhruba dvě stě oveček chovají na zdejší ekofarmě manželé Kadeřávkovi.  Celý článek »

Jak voní koně?

POZVÁNKA do míst, kde je DÍTĚ VÍTÁNO Přemýšlíte, kam o víkendu s dětmi? Dnes vám přinášíme další z typů na výlet, které na našich stránkách najdete každý týden v pátek. Jak „tluče“ srdce Blanenského lesa? Snadno zjistíte na farmě Borová. Celý článek »

Vydejte se na hruškovou výpravu

POZVÁNKA do míst, kde je DÍTĚ VÍTÁNO Vydejte se spolu se svými dětmi na „hruškovou výpravu“. Natrhat si společně bio hrušky, bio jablka nebo bio švestky můžete v malé vesničce Valeč na Karlovarsku. Na biostatku Vojtěcha Veselého tak lze podzimní... Celý článek »

Na výlet do minulosti

POZVÁNKA do míst, kde je DÍTĚ VÍTÁNO Vydejte se spolu se svými dětmi do minulosti, na hospodářství ze starých časů. Dozvíte se, jak hospodařili naše babičky a dědečkové. Celý článek »

Nakrmte si zvířátko

POZVÁNKA do míst, kde je DÍTĚ VÍTÁNO Chcete si spolu s e svými dětmi společně nakrmit zvířátko, posbírat čerstvá vajíčka rovnou od slepic nebo si dokonce nadojit čerstvé mléko? Celý článek »

Kozí farma St. Pierre

POZVÁNKA do míst, kde je DÍTĚ VÍTÁNO Na pomezí středních a jižních Čech se rozkládá malá osada Zahrádka u Petrovic. V jejím sousedství se majitelům podařilo vybudovat ojedinělou kozí biofarmu, na které je nejen vaše Dítě vítáno, ale pochopitelně i... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené