Na suchou pokožku kojenců

Větší sklon k suché pokožce je u kojenců a malých dětí zcela normální. Dlouho bylo podceňováno, že relativně vysoké procento kojenců a batolat má větší sklon mít suchou pokožku. Program NIVEA Baby proto vyvinul NIVEA Baby NUTRI SENSITIVE: produktovou řadu s obsahem omega-6 mastných kyselin pro prevenci a optimální péči o suchou a obzvlášť citlivou dětskou pokožku.

1. NIVEA Baby NUTRI SENSITIVE MYCÍ GEL NA TVÁŘ, TĚLO A VLÁSKY

Jemně myje dětské vlásky i suchou a velmi citlivou dětskou pokožku. Obsahuje pokožce vlastní omega-6 mastné kyseliny, které ji spolehlivě a dlouhodobě ochrání před vysoušením.
250 ml

2. NIVEA Baby NUTRI SENSITIVE OLEJOVÁ PĚNA DO KOUPELE

Jemné složení s vysokým obsahem přírodních olejů a omega-6 mastných kyselin velmi šetrně čistí suchou a velmi citlivou dětskou pokožku. Současně ji chrání před vysoušením a pomáhá předcházet vzniku podráždění, zčervenání a svědění.
200 ml

3. NIVEA Baby NUTRI SENSITIVE VÝŽIVNÉ MLÉKO

Speciální složení mléka s obsahem pokožce vlastních omega-6 mastných kyselin suchou a velmi citlivou dětskou pokožku uklidňuje, dlouhodobě hydratuje a chrání ji před vysoušením.
200 ml

4. NIVEA Baby NUTRI SENSITIVE VÝŽIVNÝ KRÉM

Uklidňuje, dokonale hydratuje a chrání před vysoušením suchou a velmi citlivou dětskou pokožku. Obsahuje pokožce vlastní omega-6 mastné kyseliny, které napomáhají obnovovat přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
100 ml

5. NIVEA Baby NUTRI SENSITIVE SOS KRÉM

Díky obsahu uklidňujícího pantenolu, protizánětlivého oxidu zinečnatého a pečujícímu extraktu z olivového oleje okamžitě zklidňuje začervenalou, suchou a podrážděnou dětskou pokožku. Pomáhá předcházet svědění.
150 ml

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené