Narozeninová oslava každý měsíc

Číslo na bříšku. Ten nápad není nový, ale možná trochu zapomenutý. Koho napadl, nevíme, ale nejspíš to bylo někdy poté, co byl vynalezen fotoaparát a na světě se objevil první krém. Obojí už je to přes sto let.
foto: archiv Beiersdorf

Prvním krémem na světě byl krém NIVEA - objev jednoho ze zakladatelů firmy Beiersdorf na začátku minulého století. A první fotografii pořídil v devatenáctém století jistý francouzský vynálezce. Od té doby si lidé fotografovali vše. Ale nejvíce – své blízké, přátele, rodiče, své milé... a hlavně děti.

A zrodil se nápad. Nejspíš někdo listoval albem fotografií a říkal si: kolik vlastně tenkrát tomu našemu drobečkovi bylo měsíců? Tři? Čtyři? A tomu druhému teď budou dva... až ho budeme fotografovat, musíme mu na bříško namalovat dvojku. Už tušíte?

První fotografie miminka s dvojkou namalovanou na bříšku musela vzniknout už dávno. A od té doby mnoho dalších, třeba s devítkou na tváři nebo jedničkou na zadečku. A pak už se snadno rozpomínalo, a ani nebylo třeba narozeninového dortu se svíčkami.

            

Je to moc hezký nápad. Určitě se vám zalíbí. A miminko se bude radovat. Krém na jeho pokožce po koupání bude jako pohlazení peříčkem. A fotografie v albu budou těšit vás i vaše miminko... i když to už jednou nebude žádné miminko.

NIVEA Creme a krémy NIVEA Baby

Na začátku byl jediný krém. A modrá krabička NIVEA Creme se stala legendou. Používáme ji všichni jako nejlepší univerzální krém na světě pro muže i ženy bez rozdílu věku, hodí se i pro naše děti. Ale NIVEA dnes nabízí našim malým mnohem víc. Několikero čisticích ubrousků, řadu jemných šamponů, gelů a mýdel pro spokojené koupání, pro jejich jemnou pokožku olejíčky a pečující mléka, pro jejich ochranu před sluncem kompletní řadu NIVEA Sun Kids. A pak samozřejmě speciální krémy pro jemnou dětskou pokožku vyvinuté ve spolupráci s pediatry, dermatology a zkušenými maminkami.

Vedle modrobílé krabičky, která je vhodná pro každou pokožku, i pro tu dětskou, je tady NIVEA Baby Hydratační krém na obličej i tělo, který intenzivně hydratuje a dlouhodobě chrání pokožku před vysoušením (a jeho jemná lehká konzistence je mimo jiné velmi šikovná i pro „malování" po dětském tělíčku). A pro pobyt venku zase ochranný krém proti chladu a větru, který spolehlivě chrání před vysoušením a podrážděním vlivem vnějších povětrnostních podmínek (jím se dá zase hezky „psát" na tvářičky). A na zadeček? Co jiného než antiseptický krém proti opruzeninám NIVEA Baby.

3. 5. 2013 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené