Náš Ríša, dvouletý „vládce“

VÁŠ PŘÍBĚH Náš syn se jmenuje Ríša, Richard. Ještě jako svobodná studentka jsem byla obrovskou fanynkou skupiny Kryštof, objížděla jsem jejich koncerty v širokém okolí a umělecký přednes i textařské nadání frontmana Richarda Krajča mě dostávaly do transu.

Tatínek zvítězil

Pak jsem poznala svého budoucího muže, Rašída. Pochází z Francie, ale jeho předkové jsou Alžířani. Svěřil se mi, že když se měl narodit, jeho rodiče se přeli - maminka chtěla evropskou formu jména "Richard", ale tatínek prosazoval francouzsky psané "Rachid" - Rašíd. Zvítězil tatínek.

Umělci i bonviváni

Když jsem někdy v půlce těhotenství navrhla, co kdybychom měli Ríšu, je jasné, že radost byla nehraná. Já jsem měla v hlavě všechny ty umělce, vládce a bonvivány, které jen historie i současnost se jménem Richard má, nastávající tatínek se dmul pýchou, že dítě bude mít jméno po něm.

S holčičkou jsme nepočítali

Je fakt, že jsme se pro to jméno tak nadchli, že jsme s holčičkou ani moc nepočítali. Naštěstí se nám ten chlapeček podařil a má jméno, které si zasloužil. A dělá nám už dva a půl roku radost!

Lucie

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené