Nejkrásnější dítě a jeho profi fotky

Vítěz loňského ročníku HappyFoto Baby roku Tadeášek dostal svou další výhru – výhru na celý život, která mu bude připomínat, jaký byl jako dítě fešák. Jde o fotografie z profesionálního ateliéru. Podívejte se, jak se povedly.

Cena od Fotopromě.cz patří již tradičně mezi nejoblíbenější ceny HappyFoto Baby roku. Na focení do Prahy přijíždějí všichni vítězové jednotlivých kol, tak i hlavní výherce, který se rekrutuje z prvních tří umístěných v jednotlivých tématech. Tadeášek byl sice v červnovém klání s tématem Dítě a písek druhý, v celkovém hodnocení ale zaujala jeho rozesmátá tvář natolik, že zvítězil.

Chcete-li si zachovat vzpomínku na své nejmilejší okem profesionálního fotografa a získat i další ceny, přihlaste se do letošního ročníku HappyFoto Baby roku 2014 a vkládejte fotky. Každý měsíc můžete pouze jednu, ale čím více účastí, tím větší šance na výhru. „Jen se nebát,“ nabádá maminka vítěze Monika Havelková: „Já jsem takhle promarnila celý ročník 2012 a první tři kola v roce 2013, než jsem našla odvahu to zkusit. A vidíte, vyplatilo se.“

Březnové kolo má téma Happy Baby. Máte doma šťastné dítě? Pošlete nám jeho fotku!

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené