Nejkrásnější mokré děti

Děti v dešti nevidí rodiče rádi. Cákání v kalužích sice drobotina miluje, jenže nepříjemným následkem bývají nepříjemné nemoci. Ale v dešti mohou vzniknout nádherné snímky. Což dokazují vámi zaslané fotografie do HappyFoto Baby roku. Dnes vám představíme vítěze říjnového kola.
foto: archiv HappyFoto Baby roku

1. místo: Evelínka

Rozverným úsměvem oslnila hlasující i porodu jedenáctiměsíční Evelínka z Hejnice u Liberce. Do soutěže ji rodina přihlásila poprvé a hned s takovým úspěchem. Gratulujeme.

Vítězná fotografie vznikla na posledním tatínkově běžeckém závodě sezony. „Hrozně pršelo a Evelínka s maminkou se nenechaly odradit a fandily!“ napsali nám rodiče malé vítězky. Také nám prozradili i něco ze života Evelínky. Má hrozně ráda zvířátka, konkrétně psy. Její nejlepší kamarád se jmenuje Dexter a je to, hádejte – rodinný pes! A neusne bez plyšáka Vochomůrky.

2. místo: Monička

Ďábík u kašny se jmenuje Monička a asi to bude pěkné kvítko, doma jí totiž přezdívají Zlobidlo, (ale také Čiči). Pochází z Benešova u Prahy. Na otázku, jak vznikla vítězná fotografie nám rodiče napsali: „Šli jsme odněkud přes náměstí, kde je funkční kašna a Monička prostě si musela hrát, když už měla novou pláštěnku.“

Jako asi každá tříletá holčička ráda tancuje, zpívá, hraje si a ve své dětské hlavičce vytváří spletité příběhy, v nichž spolu s ní účinkují její milovaná zvířátka a taky mamka, taťka, babička, strejdové Míra a Péťa a další oblíbenci z civilního života.

3. místo: Filípek

Když jsme se zeptali maminky na Filípkovy záliby, odpověděla nám: „Rád skáče v loužích.“ Je jasné, že tato rodina měla k pořizování fotografií do říjnového kola hodně příležitostí. Proto také uspěla a jako třetí postupuje do superfinále Filípek.

Tento konkrétní snímek vznikl na procházce, kdy byla Filípkovi povolena jeho oblíbená činnost – brouzdání v kalužích. Ale není to jediná záliba tříletého uličníka z Buštěhradu u Kladna. Taky rád plave, kouká na pohádky, jezdí na odrážedle. Zkrátka, je toho hodně. K jeho zamilovaným hračkám patří šmoulové a vláčky.

V listopadu můžete stále ještě soutěžit na téma Dítě a automobil.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené