Nejkrásnější zářijoví mamánci

V září v soutěži HappyFoto Baby roku soutěžily s dětmi i jejich maminky, téma totiž znělo Máma a já. Výjimečně vám představíme pouze dva postupující do superfinále, protože původní vítězka si odmítla převzít výhru, tak se na stupních vítězů všichni posunuli o jednu příčku výše, přičemž třetí zůstala neobsazená.
foto: istock.com

1. místo – Tomík

Tomík je už velký kluk. Bylo mu právě třináct měsíců, a tak už s rodiči může trénovat basketbal. Vítězná fotografie totiž vznikla zrovna, když se Tomík učil basket hrát. I když rodiče tvrdí, že ještě netuší, co bude dělat, my věštíme, že ho za pár let uvidíme v NBA, jak za nadšeného potlesku tribun  hází jeden koš za druhým. Zatím si ale nejraději hraje s rodiči a je jedno, zda venku společně řádí pod širým nebem, nebo se mazlí v bezpečí domova.

Aktivní rodina z Prahy se zúčastnila soutěže Baby roku poprvé. Tomík má rád zvířata, živá i plyšová, i když ti druzí jmenovaní asi spíš vedou, protože jeho nejmilejší hračkou je mluvící medvídek, hned za ním pak auta a míč. Je jeho nejoblíbenějším jídlem mlíčko od maminky.

2. místo – Michálek

Z Orlové u Karviné přišla do soutěže legrační fotka, které vévodí maminka s hlavou plnou natáček líbající dvouletého Michálka s čírem na hlavě. Nejsou u nás žádnými nováčky, Michálkův starší bratr zvítězil v úplně prvním ročníku Baby roku v kole Dítě a technika a celkově skončil čtvrtý. Uvidíme, zda ho Mišpulín trumfne.

Maminka nám napsala, že Michálek má až moc energie, takže tráví co nejvíc času venku, protože nějak ten přebytečný elán vybít musí. Má moc rád pejsky, jednoho mají dokonce doma a často pokukuje po ptáčcích. Nejvíc si hraje s bráškou, ale neusne bez plyšové opičky, která ho ve spaní hlídá.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené