To nejlepší pro maminky a miminka

Chcete si pořídit miminko? Jste těhotná? Kojíte?

Zcela určitě se zabýváte myšlenkou, jak nelépe o sebe pečovat. Řešíte, jaký má být váš jídelníček, jak byste měla odpočívat, kdy být aktivní a jakým způsobem, a hledáte odpovědi na všechny otázky. V období těhotenství budete procházet nebo procházíte velmi složitým obdobím. Vaše tělo prochází „zatěžkávací zkouškou“.

Zdravě se stravovat a dbát na rozumné „zatěžování“ organismu, vyhýbat se stresu a snažit se o co nejzdravější životní styl je rozumné před otěhotněním stejně jako v době těhotenství a ideálně po celý život. Každá maminka by si měla uvědomit, že její životní styl později kopíruje její ratolest, a proto by mělo nejen zdravé stravování zůstat mezi Vašimi prioritami.

V dnešní hektické době není jednoduché dodržovat vyvážený poměr vitaminů a minerálů

Proto je tady GS Mamavit doplněk stravy, který obsahuje kompletní a vyvážené složení vitaminů a minerálů. GS Mamavit je ideálním doplňkovým zdrojem po dobu celého Vašeho těhotenství. Je schopen zásobovat Vaše tělo dostatečným množstvím vitaminů a minerálů i v období před otěhotněním a v období po porodu.

Jeho užívání je velmi pohodlné a jednoduché – 1 tableta denně, ideálně v průběhu jídla. GS Mamavit byl vyvinut ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze a respektuje nová výživová doporučení ve stravování těhotných a kojících žen v ČR. Je bez konzervačních látek, barviv a cukru. Je tedy vhodný i pro diabetičky. Vyzkoušejte i Vy GS Mamavit stejně jako tisíce maminek a prožijte krásné období těhotenství.

GS Mamavit – to nejlepší pro maminky a miminka

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené