NIVEA

Jak uspat nespavce aneb Andílci s ďáblíkem v těle

Jak je možné, že sousedka se již půl hodiny dívá na televizi a její děti spí? Volá Vám kamarádka, která si chce popovídat, protože i její děti spí! Vy zatím stojíte u postýlky a domlouváte, přemlouváte, chováte a tak stále dokola. Každý človíček je bezesporu originál, který vyžaduje citlivý... Celý článek »

První týdny s miminkem

První dny s miminkem budete trávit ještě v porodnici, kde se naučíte základní rady pro správnou péči o miminko. Přesto se po návratu domů můžete cítit nejistá. Jak zvládnout dobrodružství péče o novorozené miminko v klidu a pohodě? Celý článek »

Jak správně přebalit miminko?

Rádi byste přebalili svého drobečka tak, aby byla maximální spokojenost na obou stranách? Není čeho se bát, stačí jen trochu cviku a praxe a za několik dní budete přebalovat, jako byste to dělala odjakživa. Pro zvládnutí nejistých začátků jsme... Celý článek »

Narozeninová oslava každý měsíc

Číslo na bříšku. Ten nápad není nový, ale možná trochu zapomenutý. Koho napadl, nevíme, ale nejspíš to bylo někdy poté, co byl vynalezen fotoaparát a na světě se objevil první krém. Obojí už je to přes sto let. Celý článek »

Včelka nebo žížalka

Přemýšlíte, jak si hrát s miminkem, a jak ho zabavit přiměřeně k jeho věku? Podívejte se na následující hry vhodné pro kojenecké období. Třeba vás inspirují a vašemu děťátku dodají chuť učit se nové věci. Celý článek »

Nechte malého umělce projevit talent!

Van Gogh, Monet nebo Picasso? Otestujte kreativitu svého dítěte a dejte mu velké pastelky a papír. Držení tužky nebo fixy a jejich pohyb po papíru je současně skvělým způsobem, jak vybrousit jemnou motoriku dítěte. Pomozte svému dítěti objevit v... Celý článek »

Baby monitor zdarma on-line!

Hledáte jednoduchý způsob, jak poznat, zda je vaše miminko zdravé a spokojené? Pak určitě vyzkoušejte NIVEA Baby Monitor! Jedná se o unikátní internetovou aplikaci, která Vám pomůže snadno zaznamenávat a sledovat, jak se Vaše miminko vyvíjí a... Celý článek »

Naposledy navštívené