Nová prodejna hraček Puntanela Toys

Doporučujeme vám centrum nákupů pro děti a maminky Puntanela v OC Europarku Štěrboholy !

Navštivte nově zrekonstruovanou prodejnu hraček Puntanela Toys v 1.patře , kde si vaše děti mohou splnit svá nejtajnější přání. Najdete zde široký výběr zboží jak do školy, tak i pro volný čas. Hračky - nafukovací, plastové, plyšové ,panenky, autíčka,novinky jako je Kuky, příšerky Engendros, modelíny Moon Dough, dále batohy, penály,sešity, pastelky, fixy, vše potřebné na karneval či párty, včetně dárkového zboží.

Na obrázku: 1.patro: Puntanela Baby

V přízemí , v prodejně Puntanela Fashion, můžete své děti obléknout a obout podle poslední módy a za velmi příznivé ceny, doplněné akčními slevami.Navíc spojení prodejny hraček s touto přízemní prodejnou ,kromě pohyblivých schodů ,zajištuje i velký tobogán pro děti od 6 do 99let. Nastávající maminky a nejen je přivítají v prodejně Puntanela Baby v 1.patře , kde najdou nejen těhotenskou módu,ale i kojenecké zboží , kočárky, autosedačky a další zboží, nezbytné pro miminka a děti až do 3 let.

Na obrázku: Přízemí: prodejna Puntanela Fashion

Dále pro vás Puntanela připravila řadu předváděcích akcí a soutěží pro děti, nebudou chybět ani přenášky pediatra či spousta zajímavých slev a navíc - pro prvních 1000 zákazníků dárek zdarma!

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené