Nová výživa a lesk od Elsève

Suché a vysušené vlasy působí křehce a bez života. Ztratily proteiny, aminokyseliny a lipidy, nedostává se jim objemu a lesku. Vlasové vlákno je na dotek hrubé a vlasy se obtížně upravují. Elsève Výživa a lesk s mateří kašičkou (gelée royale) dodává suchým a vysušeným vlasům nový život. Jsou znovu vyživené, jemné, zářivé a na dotek sametově hebké.

 

Mateří kašička: životadárný koncentrát

Už vládci staré Číny přičítali tajemství své dlouhověkosti mateří kašičce, ale její obdivuhodné vlastnosti byly potvrzeny až francouzskými a švýcarskými vědci v době osvícenství.

Mateří kašička je výjimečně výživný koncentrát. Vytváří ji včely a někdy se o ní také mluví jako o „včelím mléku“. Jedná se o potravu, kterou dostávají mladé včely v larválním stádiu po dobu několika dní. Pokud je v úlu zapotřebí včelí královna, vybraná larva dostává pouze mateří kašičku, navíc v několikanásobně vyšším množství.

Kašička je nezbytná pro přežití včel, dodává jim výjimečnou schopnost růstu a životnosti. Královna se pod jejím vlivem vyvíjí zcela ojedinělou rychlostí – její váha se zvyšuje až tisícinásobně během prvních tří dní. Navíc se dožívá pěti až šesti let, zatímco včelí dělnice přežijí pouze asi čtyřicet dní.

Jedná se skutečně o výživný elixír – obsahuje více než 10 základních živin. Mateří kašička je bohatá na glucidy, proteiny a esenciální aminokyseliny. Obsahuje také velké množství vitamínů, minerálních solí a oligoelementů.

Právě proto je fenomenálním zdrojem vitality, který si nyní L’Oréal Paris zvolil pro péči o suché a vysušené vlasy. Síla mateří kašičky nejen vyživuje - dodává vlasům nový život!

Vůně a textura

Existují vůně, jejichž sladké a jemné tóny samy o působí blahodárně na zdraví. S Elsève Výživa a lesk nabízí L’Oréal Paris skutečné voňavé potěšení. Svrchní tóny patří harmonickému medu, zatímco meruňka dodává vitalitu. V srdci se nachází ovocné a květinové vůně, výrobky z řady Elsève Výživa a lesk tak za sebou zanechávají rozkošně dráždivou stopu.

Protože suché vlasy vyžadují nejen péči, ale také jemné zacházení, nová řada Elsève Výživa a lesk klade důraz na texturu. Všechny přípravky jsou výjimečné: delikátně jemný šampón, naprosto lehký balzám, denní mléko, které působí jako sérum, snový elixír pro péči během noci a regenerační maska. Svou bohatou krémovostí všechny navrací vlasům hebkost, dodávají nesrovnatelnou jemnost a lesk.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené