NutriSkin Detox: novinka od Garnier

Garnier rozšiřuje svou řadu pleťové péče NutriSkin a představuje trojici nových výrobků pro čištění a detoxifikaci pleti NutriSkin Detox.

 

Většina žen, které při odstraňování make-upu a čištění vždy používají vodu, má normální pleť a věří, že nejefektivnější způsob hloubkového čištění je právě s použitím vody. Potřebují se zbavit škodlivých látek a nečistot, důsledků znečištění, kouře a prachových částeček usazených na pokožce za celý den, které způsobují nevýrazný vzhled pleti. Chtějí zářivou a do hloubky čistou pleť. Právě pro ně vytvořil Garnier speciální ucelenou řadu NutriSkin Detox.

NutriSkin Detox

Ucelená řada denních čistících přípravků pro obličej, která neutralizuje toxiny a odstraňuje z pleti nečistoty (znečištění, make-up…). Každý den pomáhá Garnier NutriSkin Detox pokožce lépe dýchat a obnovovat její přirozenou zářivost.

Přísady

Dvě aktivní přísady přírodního původu s detoxifikačními účinky. Všechny přípravky jsou obohacené o zelenou mátou a vitamínem E, které neutralizují toxiny a nečistoty a efektivně odstraňují make-up.

NutriSkin Detox: čistá a detoxifikovaná pleť opět naplno září

  •  Efektivně odstraňuje make-up
  •  Hloubkově čistí póry, pleť je dokonale čistá
  •  Zanechává pleť svěžejší, oživenou a nabitou energií
  •  Nevytváří dojem mastné nebo lepivé pleti
  •  Pokožka je zářivější
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené