Osobnosti

Jak celebrity a VIP - modelky, herečky, zpěvačky a jiné známé osobnosti prožívají těhotenství, jak se připravují na porod a jak přijímají mateřství? Inspirujte se slavnými osobnostmi. Více...

Děti do showbyznysu nepatří

V poslední době si své místo na televizním výslunní vydobyly talentové soutěže. Věková hranice soutěžících není omezena, což se často stává terčem kritiky. Pravdou zůstává, že příběhy dětských hvězd z velké míry nepatří k těm, které mívají šťastný... Celý článek »

Ticho na porodním sále

To je přece oxymóron! Že by si žena během porodu nemohla ulevit či pomoci mluvením či křikem? Doprovod by ji nemohl povzbudit uklidňující slovy a vyjádřit podporu? A přece jsou lidé, pro které je ticho základem dobrého porodu. Patří k... Celý článek »

Penelope Cruz: La Mama!

„Pokud budu mít děti, chci, aby všechno šlo opravdu dobře. Chci, aby mateřství byl můj nejlepší a nejúspěšnější projekt v životě. Nejsem si jistá, jestli věřím v manželství. Rozhodně ale věřím v rodinu, lásku a děti,“ prohlásila španělská herečka... Celý článek »

Nová múza Tomáše Kluse

Když se na jaře zpěvák Tomáš Klus objevil v Show Jana Krause, vypadal jako nejšťastnější člověk na světě. S partnerkou Tamarou očekávali narození prvního potomka. Dcera Josefínka se narodila na začátku května. Dnes už oblíbený zpěvák vůbec... Celý článek »
Kim Kardashian

Kim Kardashian dala své dceři nový směr

Své těhotenství ohlásila Kim Kardashian (32) prostřednictvím reality show. Průběh pak pravidelně komentovala na Twitteru. Dceru North West, která se narodila 11. června 2013, ale ukazovat nechce. S partnerem Kanyem Westem se dohodli, že jejich... Celý článek »

Jak rodila Cindy Crawford?

ROZHOVOR Známá topmodelka byla královnou přehlídkových mol a titulních stran módních magazínů. Mohla si dovolit rodit v nejluxusnější porodnici v New Yorku. Přesto se rozhodla porodit své dítě doma. Jak k tomu dospěla a jak to všechno probíhalo?... Celý článek »

Naposledy navštívené